Сімейні цінності у творі “Буба”

буба Барбара Космовська Твори

Сімейні цінності у творі “Буба” пронизують увесь твір.  Барбара Космовська нагадує дітям та дорослим про значення сім’ї в нашому житті.

Сімейні цінності у творі “Буба”

Твір “Буба” дуже сучасний, тому його надзвичайно цікаво читати. Бачиш таких самих підлітків як і ти сам, з їхніми простими, але реальними проблемами. Дуже цікавими і незвичайними показані стосунки в родині Буби. Авторка плавно підводить читачів до того, що сім’я – це головне в житті людини. Ключовими є сімейні цінності.

Звичайно, з самого початку твору здається, що ніяких сімейних цінностей у творі немає – кожен член сім’ї живе своїм життям і його мало хвилює життя іншого. Так, батько Буби відомий телеведучий, який увесь час проводить на роботі, а коли й опиняється вдома, то все одно говорить про роботу.

Мати Буби – письменниця. Вона постійно в пошуках нового сюжету, образів, характерів, цікавих життєвих ситуацій. Вона живе в своєму повному пристрастей і переживань світі. Дідусь Генрик, хоч і є найближчим до Буби, але теж має свої захоплення, в які занурюється з головою: спортлото, а згодом бридж. Буба ж майже весь час сама.

Батьки зайняті собою, дідусь часто піддається пристрастям, подруга обирає хлопця, а не дружбу з нею. Тож про які сімейні цінності тут може йти мова? Але ж ні. Авторка методично й поступово підводить читача до логічного фіналу – переживши чимало негараздів усі члени родини знаходять спокій саме в сімейному колі.

Батьки починають разом з друзями грати в Бридж, дідусь все більше проводить часу з Бубою і поступово забуває про свої пристрасті, Буба мириться з подругою і знаходить хлопця, починає розуміти батьків.

Отже, сім’я – це те, що потрібно кожній людині. Так, іноді стаються непорозуміння, люди віддаляються один від одного, сваряться, але після цього в стосунки приходить мир і спокій. Сім’я – те місце, де тебе люблять і любитимуть завжди з усіма твоїми радощами й негараздами, веселощами й переживаннями.

Автор: cup_of_flowers

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. про100мікс

    дуже дякую!

    Відповіcти
  2. ляля

    дякую всьо чотко мені 12 балів поставіли

    Відповіcти