Цікаві факти про щуку

Цікаві факти про тварин

Цікаві факти про щуку для дітей допоможуть доповнити розповідь про цей вид риб.

Цікаві факти про рибу щуку

Існує 7 видів щук.

Одна особина викидає від 17 до 215 тисяч ікринок, діаметр яких становить 3 мм.

80-90% раціону щуки становить риба, також вона активно поїдає жаб, пуголовків, раків під час линьки, ящірок, тритонів, гризунів, які перепливать водойми.

Якщо випаде можливість, велика хижачка може затягнути на дно каченя.

Тривалість життя щуки становить від 10 до 30 років.

Загалом, щуки здатні нападати і вбивати досить великих риб, довжина і вага яких досягає 50%, а іноді і 65% від довжини і ваги хижака.

У Франції із загальної площі ставків в 100 тис. га більше 50 тис. віддані під розведення щуки.

Живуть щуки в Європі, Сибіру, ​​Північній Америці.

За твердженням рибалок, щука, яка зірвалася з гачка запам’ятовує приманку, яка заподіяла їй біль. Тому рибалці доведеться замінити приманку, або змінити місце лову.

М’ясо щуки містить 2-3% жиру і вважається цінним дієтичним продуктом.

Численні розповіді про розміри виловлених особин з часом обростали легендами та міфами. Так, деякі джерела стверджували, що на початку 13 століття король Фрідріх II особисто зловив щуку, окільцював її золотим кільцем і відпустив в німецьке озеро Бьоккінген. Через 267 років рибалки зловили саме цю щуку. За пару століть риба виросла майже до 6 м в довжину і важила 140 кг. Хребет гіганта відправили в один із соборів Німеччини. Дивну історію швидко розвінчали: хребет виявився складений з хребців різних щук, а імператор на початку 13 століття не залишав Італію і при всьому бажанні не міг рибалити в німецькому озері.

Оцініть статтю
Додати коментар