Твір на тему: “Людина, якою я захоплююсь”

Твір Людина, якою я захоплююсь Твір-роздум

Написати есе чи твір на тему “Людина, якою я захоплююсь і чому?” можна використовуючи поданий приклад.

Твір на тему “Людина, якою я захоплююсь” 

Кожен із нас має свого кумира, людину якою захоплюється. Мене у людях найбільше приваблюють такі якості, як високий інтелект та вміння втілити у життя свої ідеї. Тому людина, якою я захоплююсь – це Стів Джобс. Це один із геніїв сучасності.

Ця людина не просто мала глибокі знання в галузі електроніки. Він знайшов практичне застосування своїх здібностей. Наприкінці 1970-х Джобс і його діловий партнер Стів Возняк створили персональний комп’ютер Apple, а також змогли забезпечити значний комерційний успіх своєму продукту.

Тому сьогодні нам навіть важко уявити своє життя без винаходів Стіва Джобса, до яких належать різні моделі персональних комп’ютерів Apple, музичний плеєр iPod, смартфон iPhone та планшет iPad. Мене захоплює те, що головним розробником усіх цих корисних та функціональних приладів була одна геніальна людина.

Думаю, Джобс, крім видатних інтелектуальних здібностей, також мав комерційне чуття, яке й допомогло йому стати успішним підприємцем. Багато речей він міг бачити в перспективі. Так, розробкою смартфонів він зайнявся тоді, коли зрозумів, що скоро ці прилади зможуть повністю увібрати функції музичного програвача, і його попередній продукт — iPod залишиться незатребуваним.

Словом, Стів Джобс досяг успіху завдяки тому, що завжди йшов у ногу з часом. Він чудово розумів потреби людей, знав, як вигідно презентувати свої винаходи та не боявся ризикувати. Безумовно, така людина заслуговує на захоплення та повагу.

Есе на тему: “Мій кумир життя”

Кожен підліток може назвати людину, якою він захоплюється, на яку прагне бути схожим. Для мене кумиром кілька років тому стала українська співачка Юлія Саніна, фронтвумен гурту The Hardkiss.

Ця гарна дівчина з потужним голосом відразу ж підкорила моє серце, коли я побачила її кліп на пісню “Журавлі”.   Невдовзі я дізналася, що Юлія сама пише свої пісні, і це вразило мене ще більше. А концертні виступи співачки відкрили для мене її з нового боку. Я не тільки почула, як вона з гуртом співає наживо, але й була вражена потужною атмосферою на концерті.

Тепер, коли я знаю все це, мене не дивує, що Юлія Саніна стала настільки популярною, отримала премію Золота жар-птиця та увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус». Співачка, безумовно, заслужила на свою славу.

Я знаю, що шлях до успіху співачки був тернистим, але дівчина не здалася, не відступила від своєї мети. І її приклад надихає мене. Я хочу бути такою ж сильною і впевненою в собі, але при цьому залишатися доброю, чесною та людяною, як Юлія.

Оцініть статтю
Додати коментар