Як вибрати недорогий смартфон?

Поради

Придбання нового смартфона і радісна, і виснажлива подія. Потрібно довго розбиратися, щоб знайти ідеальний смартфон і бути задоволеним покупкою.

Поради, щодо покупки смартфону

Важко зробити вибір, коли в магазинах так багато різних варіантів.

Не витрачайте занадто багато грошей

Перша порада полягає в тому, щоб не витрачати на покупку смартфона грошей більше, ніж ви можете собі дозволити. Перш ніж ви почнете вибирати конкретну модель, визначитеся з тим, скільки готові витратити.

Якщо ви обмежите свій бюджет, це дозволить звузити коло пошуків. Не варто залазити в борги і відмовляти собі в інших речах заради смартфона, який через кілька років застаріє.

Не переплачуйте за бренд

Велика помилка при купівлі смартфона полягає в обмеженні кола пошуків тільки популярними виробниками. Компанії новачки можуть випускати смартфони, які нітрохи не поступаються флагманським апаратам більш популярних гравців ринку.

Вибирати смартфон потрібно без упередженості. Не варто думати, що великі компанії випускають апарати на голову вище в порівнянні з маловідомими виробниками як за якістю, так і за функціональністю. У більшості випадків це не так.

Потрібно розуміти, що чим відоміший бренд, тим більше ви переплачуєте за нього.

Визначте пріоритети

Потрібно мати чітке уявлення про те, які апаратні характеристики і функціональні можливості ви хочете отримати. Без цього складно буде зробити правильний вибір.

Візьміть папір і запишіть, що важливо для вас в смартфоні. Це можуть бути камери, місткість акумулятора, бездротова підзарядка, обсяг пам’яті і підтримка карт пам’яті, безрамковий екран і т.д. Це ще сильніше звузить коло пошуків, оскільки можна буде викреслити моделі, які не відповідають вашим вимогам.

Потрібно розуміти, що в залежності від обраного бюджету доведеться йти на жертви, так що записуйте бажані функції в порядку важливості.

Не пропускайте старі смартфони

Не варто зневажливо ставитися смартфонів минулого року. Апарат річної давності може володіти потрібними функціональними можливостями, при цьому ціна на нього нижче, ніж в момент початку продажів.

Нові смартфони не завжди краще своїх попередників. Наприклад, не всім можуть сподобатися зміни в зовнішньому вигляді, а приріст продуктивності може бути недостатньо великий. Якщо ви не з тих, кому потрібна найсучасніша модель, покупка апарату у віці 1-2 роки може заощадити чимало грошей.

Перед остаточним вибором перевірте характеристики старіших моделей і зіставте зі складеним раніше списком ваших вимог.

Ознайомтесь з відгуками

Відгуки допоможуть Вам точно визначитися з моделю смартфона. Адже якщо покупці знаходять якісь недоліки, то застерігають про них інших.

Звичайно, цей список порад при виборі смартфона далеко не повний. Не слід купувати смартфони орієнтуючись тільки на зовнішній вигляд, не звертаючи уваги на якість збірки і програмного забезпечення. Також не слід купувати новий смартфон відразу після його появи в продажу, коли його ціна найвища.

Оцініть статтю
Додати коментар