Абу Алі Ібн Сіна і його праці

Абу Алі Ібн Сіна — видатний вчений Середньовічного Сходу. Який внесок Авіценни у розвиток медицини Ви дізнаєтеся в цій статті.

Абу Алі Ібн Сіна внесок в медицину

Авіценна внесок в науку медицина просто величезний і викладено на сторінках його праці «Канон лікарської науки». Робота вченого сформувала мислення у багатьох поколінь лікарів. Ще в ХІІ столітті вона перекладалася на латинь і поширювалася рукописами по всьому світу. Крім того, «Канон» був однією з перших книг в книгодрукуванні. Але як буває з багатьма вченими, його ідеї та положення були визнані тільки через кілька століть.

Авіценна виступав за природну, наукову сутність медицини, наполягав на взаємному зв’язку навколишнього середовища і організму, а також психічного і тілесного. Ібн Сіна був затятим противником забобонів, які побутували в медицині в той час.

Вчений багато часу приділили вивченню впливу навколишнього середовища на організм людини, вивчаючи хворих і недуги. Також особливу увагу відводив статурі. До своїх хворих він підходив індивідуально. Його ідеї сьогодні актуальні в терапії і хірургії.

Великий внесок Авіценна вніс у вивчення і дослідження таких недуг як чума, туберкульоз, проказа і віспа. Він був першим, хто рекомендував в профілактичних цілях кип’ятити воду, перш ніж її вживати. У праці «Канон лікарської науки» є глави, які описують методики лікування ран і травм, хід хірургічних операцій.

Вважається, що Ібн Сіна заклав фундамент для розвитку педіатрії. Він є творцем нових ліків як з трав, так і отриманих в ході хімічних дослідів. Деякі з них використовуються і тепер.

Важливу роль він відводив проблемам гігієни, фізичним вправам, правильному харчуванню. Авіценна розглядав образ життя і режим людей у різному ​​віці, що також описав у своїй знаменитій праці.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися який внесок Ібн Сини в розвиток медицини.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Медицина

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *