Чому вода корисна копалина?

Чому вода належить до корисних копалин Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Можливо якось дивно називати воду корисною копалиною. Адже вона  начебто ось  навколо кожного з нас, тече в струмках й річках, хлюпотить в ставках й глибинних морях, навіть з неба час від часу ллється. І тим не менше вода є корисною копалиною.

Що таке корисні копалини?

Корисні копалини – це гірські породи та мінерали, які видобуваються людьми у великій кількості для подальшого їх практичного застосування. Місця їхнього залягання називаються родовищами.

Чому вода є корисною копалиною?

Вода – це найнеобхідніший елемент існування не тільки людини, а й всього світу. Її добувають із земних надр за допомогою свердловин, як і інші корисні копалини – руду, нафту, газ, вугілля і так далі.

Вода, як корисна копалина, буває трьох видів:

  • Питна (власне для потреб життєдіяльності людини)
  • Технічна (вода, яка придатна для використання в технологічних процесах, але ні в якому непридатна для споживання. Вона одержується методом неповної очистки з  промислових та побутових стоків, із солоних морських або природних та шахтних вод, із системи водообігу на металургійних та збагачувальних виробництвах)
  • Мінеральна (вода із підвищеним вмістом певних хімічних елементів таі сполук, а також газів, з специфічними хімічними та фізичними властивостями (наприклад температура, радіоактивність та інші), які мають цілющий вплив на організм людини).

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися чому вода є корисною копалиною.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *