Найшвидша тварина планети

Найшвидші тварини в світі

Топ 10 

10. Лось. Є кілька тварин, які можуть бути швидше, ніж лосі. Хоча лосі можуть бути досить великими, але їх розмір і будова не повинна обманювати вас. Лось здатний бігати на швидкості, що досягає 72 км/год. Не гнівайте лося, бо з такою швидкістю він легкістю наздожене вас.

9. Заєць- русак. Одна з найменших тварин в цьому списку. Це маленьке створіння може бігати дуже швидко, досягаючи швидкості до 75 км/год. Зайці насправді неймовірно швидкі істоти, і вони здатні випереджати більшість інших тварин.

8. Газель Томсона. Це інша тварина в тій же категорії, як гну і леви, також здатна бігати на рівні близько 80 км/год. Погоні між левами і газелями можуть бути досить інтенсивними, оскільки у обох швидкість майже однакова.

7. Антилопа гну. Іншим швидким наземним тваринам , які також населяють рівнини є антилопи гну. Їх швидкість досягає позначки 80 км/год

опис лева6. Лев. Леви можуть переслідувати свою здобич на рівні близько 80 км/год, що робить їх надзвичайно смертельними хижаками на рівнинах.

5. Вилоріг антилопа. Ці антилопи по швидкості займають друге місце серед наземних тварин. Вони з легкістю можуть обігнати більшість хижаків так як їх швидкість досягає 96 км/год. Звичайні антилопи досить швидкі, але не так швидкі , як вилоріг.

4. Гепард. Найшвидша тварина в світі. Його швидкість досягає до 98 км/год.  Гепард спринтер, а не бігун на довгі дистанції. Гепарди також швидко прискорюються, вони можуть наростити свою швидкість в чотири рази швидше, ніж люди.

3. Вітрильник (риба). Звання «найшвидша морська тварина» належить саме вітрильникам, адже їх швидкість перевищує 109 км/год. Характерне вітрило використовується для залякування інших тварин.

2. Птах фрегат. Його швидкість досягає — 152 км/год . Він має великий розмах крил до ваги тіла і може залишатися в повітрі протягом тривалого часу.

1. Сапсан. Птахи мають більше переваг, коли мова йде про швидкість. Сапсан, особливо швидкий, здатний розвивати швидкість до 320 км/год, що робить його грізним мисливцем. Загалом, сапсан — найшвидша тварина ( птах ) у світі.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *