Октавіан Август біографія скорочено

Октавіан Август коротка біографія великого римського імператора викладена в цій статті.

Октавіан Август біографія скорочено

Октавіан Август — це римський імператор, який перебував при владі з 27 року до н.е. Був внучатим племінником Гая Юлія Цезаря. Режим правління за Октавіана Августа отримав назви принципату.

Народився майбутній імператор 23 серпня 63 року до нашої ери в родині сенатора Гая Октавія і племінниці Юлія Цезаря, Атії. Через проблеми зі здоров’ям він не зміг служити, тому старанно займався своєю освітою. Коли його дядько, Юлій Цезар захопив владу в Римі, Октавін наблизився до нього. Після вбивства дядька він почав боротьбу за владу.

У 31 році до нашої ери Октавіан вийшов переможцем з громадянської війни 43-31 років до нашої ери і війни з Марком Антонієм і Клеопатрою, зосередивши своїх руках всю владу в Римі 13 січня 27 року по нашої ери. В руках Октавіна Августа зосередилася вища військова, громадянська і жрецька влада.

Август в своїй політиці дотримувався такого принципу — завоювання нових територій і встановлення міцного миру в своїй імперії. За його правління було завойовано:

  • Єгипет
  • Північну частину Піренейського півострова
  • Землі по південному березі Дунаю
  • Землі між Рейном і Ельбою
  • Вперше здійснені походи в Ефіопію, Південну Аравію і Дакию

Імператор зміцнював державний апарат шляхом створення постійної армії, поліції і бюрократії. Вперше в історії Риму важливим інструментом політичних ігрищ стала пропаганда. Історики відзначають, що його правління слід назвати золотим століттям римської поезії.

Останні роки правління Октавин були досить важкі — почався період повстань племен Паннонії, Далмації, германців. Помер імператор в Ноле, в області Кампанія 19 серпня 14 року до нашої ери. Його тіло кремували і помістили в мавзолей.

Сімейне життя Октавіана Августа

  • Першою його дружиною була одинадцятирічна Клодія, падчерка Марка Антонія
  • Друга дружина його була Скрібонія. У шлюбі народився єдина дитина Августа — дочка Юлія
  • Третьою дружиною Октавіана була Лівія. Він усиновив її дітей — Тіберія і Друза

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Держава

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *