Розповідь про кропиву

Повідомлення про кропиву може бути використане при підготовці до уроку. Розповідь про кропиву для дітей може бути доповнена цікавими фактами.

Повідомлення про лікарську рослину кропива

Кропива — квіткова рослина, яку часто можна побачити в лісі, біля дачі. Всього існує більше 40 видів кропиви. У нашій країні можна знайти 2 види — пекуча і дводомна.

Чому кропива пече?

Стебла і листя кропиви покриті пекучими волосками. На верхівці кожного волоска є «головка». Вона легко відламується при зіткненні зі шкірою людини або тварини. Гостра частина волоска подібно голці проколює шкіру і впорскує пекучу речовину. Виникає опік. Але опік кропиви не шкідливий для людини, адже вона жалить нас мурашиною кислотою — а ця кислота для нас нешкідлива.

Значення кропиви для людей

Кропива — дуже корисна рослина. Вона входить в склад багатьох вітамінних і та лікувальних зборів.

Кропиву використовують в медицині і вживають в їжу. Може застосовуватися на корм худобі (особливо свиням) і домашній птиці. А ще в деяких східних країнах з неї роблять тканину і шиють одяг.

Також листя кропиви застосовують при виготовленні багатьох косметичних засобів.

Сподіваємося, викладене коротке повідомлення про кропиву допомогло Вам. А свою розповідь про кропиву Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Ботаніка

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *