Розповідь про орла

Повідомлення про орла на українській мові може бути використане учнями при підготовці до уроку. Інформація про орла може бути доповнена цікавими фактами.

Розповідь про орла для дітей

Орел — великий хижий птах із сімейства яструбиних. Сучасна класифікація налічує 17 основних видів орлів, що мають свої відмінні риси.

Короткий опис орла

Довжина тіла орла близько 80 см, хвіст короткий. Орел може важити до 6 кілограм. Причому самка орла набагато більша за самця. У орла величезні крила, які в розмаху досягають 2.5 метрів. Звичайний колір орла — коричневий і білий. Білі у орла тільки голова і хвіст. У нього дуже виразні і злісні очі.

Пазурі і міцний дзьоб орла загнуті до низу, що робить птицю неперевершеним хижаком.

Протягом життя дзьоб і кігті орла мають властивість рости, але птах сточує їх в процесі життя.

Де живуть орли?

Зазвичай орли живуть в степах або горах, а їх гнізда розташовуються на гілках дерев чи на скелях.
Орли живуть в Африці, Північній Америці та Євразії.

Скільки живе орел?

Тривалість життя орла — близько 30 років, особливо великі види живуть до 40-50 років.

Розмноження орлів

Статеве дозрівання наступає у віці 4-6 років. Орли створюють пару на все життя. В орлиному гнізді зазвичай не більше 3 яєць, які самець і самка висиджують по черзі близько 40 днів. Через 2 місяці пташенята залишають батьківське гніздо. Великої шкоди орли наносять саме тоді, коли вигодовують своїх пташенят. Вони винищують дуже багато тварин.

Чим харчуються орли?

Харчуються орли дрібними тваринами, серед яких гризуни, ящірки, змії, виглядаючи їх, ширяючи в повітрі. Також можуть харчуватися падаллю. Природа наділила орла гострим зором, завдяки чому він виглядає дрібну здобич з величезної висоти. Основну частину їжі орел добуває на землі, але дрібних птахів ловить в польоті.

Орел — один з небагатьох птахів, здатних розрізняти кольори.

Раніше орлів приручали для того щоб полювати на лисиць, зайців і вовків.

Сподіваємося, викладена інформація про орла допомогла Вам. А власну розповідь про орла Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *