Цікаві факти про компанію Apple

10 цікавих фактів про Apple відкриють для вас невідому інформацію про найвідомішу компанію світу.

Цікаві факти про Apple

Apple — друга найбільша технологічна компанія (за доходами у 2014 році) після Samsung Electronics. Apple найбільша компанія в світі (за обсягом активів) і третій найбільший виробник телефонів у світі. У 2014 році ринкова капіталізація Apple перевищила $ 700 млрд.

1. Apple, була заснована трьома людьми-партнерами в квітні 1976, які спочатку працювали в Атарі: Стівен Возняк Гері, Стів Джобс і Рональд Уейн Джеральд.

2. Щоб зібрати капітал для їх нової компанії, Стів Джобс продав свій фургон Volkswagen, а Стів Возняк продав свій науковий калькулятор Hewlett-Packard  за $500.

3. Компанія 30 років називалася як «Apple Computer, Inc», з 9 січня 2007 року вона називається просто як Apple, Inc. Так як вона почала виробляти не тільки комп’ютери але й інші гаджети ( ipod, iphone, ін.).

4. Перший комп’ютер Apple 1 від компанії Еппл був виготовлений в 1976 році.

5. «Macintosh» — сорт яблук, що продається в США — улюблений сорт яблук Джефа Раскіна, який був керівником і розробником проекту Macintosh перед тим, як цю посаду зайняв Стів Джобс.

6. Рональд Уейн, один із засновників компанії Apple Inc., розробив перший логотип Apple (1976 рік). Але пізніше логотип був змінений на відкушене яблуко.

7. Перше публічне розміщення компанії Apple відбулося 12 грудня 1980, після розміщення, акції компанії зросли на 32%, зробивши 40 співробітників компанії миттєвими мільйонерами.

8. Стів Возняк спроектував і побудував перші комп’ютери Apple. Хоча він залишив Apple, в 1985 році, щоб відкрити свою власну компанію, він все ще отримує гроші Apple, і іноді представляє компанію на заходах.

9. Найбільший роздрібний магазин компанії Apple знаходиться на вулиці Ріджент в Лондоні. Найменший магазин Apple знаходиться на площі Санта-Роса в Каліфорнії.

10. Джонатан Айв ( головний дизайнер Apple) є автором дизайну iMac, iPod, і iPhone.

11. Одна з особливостей презентацій Джобса — він завжди виходив в одній і тій же одязі: джинсах Levi’s, чорній водолазці і кросівках New Balance. Цей «костюм» став дуже пізнаваний і миттєво асоціювався з підприємцем. Навіть після того, як Стіва не стало, традиція зберігається: Джонатан Айв носить футболку такого ж стилю і від того ж виробника під час появ на публіці

12. У 1985 році Стів Джобс програє боротьбу за владу з радою директорів у компанії Apple і залишає компанію. У тому ж році , він засновує комп’ютерну платформу NeXT. У 1996 році, Apple , купує NeXT і повертає Джобса назад в компанію. Велика частина операційної системи OS X побудована за технологією NeXT. Крім того, як тільки Джобс повертається, він витягує Apple від межі банкрутства, збільшивши річний обсяг продажів в три рази.

13. Найдорожчий магазин Apple, знаходиться на П’ятій Авеню в Манхеттені ( на спорудження витратили близько $ 10 млн).

14. Платиновий Macbook Air — найдорожчий ноутбук серед Тач (ціна $ 486,616). Його корпус зроблений з твердої платини. Випущено тільки 5 шт. таких ноутбуків.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *