Як змінюється шерсть у звірів восени?

Природознавство

Якщо Ви шукаєте відповідь на запитання «Як змінюється шерсть у звірів восени?», то, прочитавши дану статтю, неодмінно її знайдете.

Як змінюється шерсть у звірів восени?

З настанням холодів більшість звірів змінюють свою шерсть, вона стає більш густою та теплою. Коли настає сувора зима, то вони одягаються в ще тепліше та густіше хутро. Так, наприклад, ласка, горностай, заєць змінюють свою шерсть з сірозабарвленої на білосніжно-білу; білки «переодягаються» з рудої шуби в сіру, яка є теплішою, пухнастою та м’якшою.

Чому звірі змінюють колір своєї шерсті на зиму?

Звірі змінюють колір своєї шерсті на зиму задля власної безпеки, щоб уберегтись від різних хижаків, які виходять на полювання, щоб дістати якусь здобич. Так, наприклад, зайці змінюють свою сіру шерсть на білу для того, щоб здаватися непомітними на снігу, білочки – на сіру, саме в такому одіянні її буде складно помітити серед голих сірих гілок дерев, на яких вона проживає.

Коли звірі знову змінюють своє забарвлення?

Звірі знову змінюють своє забарвлення тоді, коли повертаються до звичного життя навесні після сплячки. Прокидаються вони на весні, густа та пухнаста шерсть стає більш рідшою, та змінює свій колір.

На початку весни у звірів з’являється потомство, дорослі оберігають їх та вчать добувати їжу.

Оцініть статтю
Додати коментар