Актуальність твору “Мишка” Богдан Лепкий

актуальність твору мишка лепкого 7 клас

Чи актуальний твір “Мишка” Лепкого у наш час? У чому актуальність твору “Мишка” сьогодні зрозуміло всім сучасним читачам.

Актуальність твору “Мишка” Богдана Лепкого

Війна…Хто б міг подумати, що у 21 столітті ми зіткнемося з її жахами. Історії про війну, про полон, про бої на фронті видавалися чимось далеким та диким, тим що більше не повториться. Та доля, на жаль, вирішила по інакшому. Українці знов відчули жорстокість війни. Життя змінилось, поділилось на «до» і «після». Ми вже ніколи не будемо такими, як раніше. Все, що колись здавалось звичайним, зараз стало цінним та бажаним.  

Читаючи твір «Мишка» Богдана Лепкого дізнаєшся про становище українців в темні часи. І розумієш, що зараз люди знаходяться у тих же умовах. Уже два роки триває повномасштабна війна і події цього твору знайомі нам не лише зі сторінок: загроза голоду, зруйновані міста та села, загиблі, закатовані люди. 

Однак найбільше жахає те, що завжди були і є ті, хто вважає війну інструментом та шансом для збагачення, наживаючись на інших людях. Поки хтось готовий віддати останнє, інший думає як здерти шкіру із бідняка. Отож, казка “Мишка” Богдана Лепкого є особливо актуальною у наш час, адже проблемми описані у цьому творі існують і сьогодні у нашій країні та характерні для будь-якого військового конфлікту.  

Та попри всі проблеми, ми маємо вірити, допомагати одне одному та підтримувати, задля того, щоб вистояти та жити в процвітаючій країні.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Богдан Лепкий "Мишка" тести з відповідями
Пройти тест до твору "Мишка" Богдана Лепкого варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору про справедливість.
Оцініть статтю
Додати коментар