“Чарівний талісман” аудіокнига скорочено

аудіокнига чарівний талісман скорочено Українські книги

Всеволод Нестайко “Чарівний талісман” аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб дізнатися про трьох друзів та їх мрії.

Аудіокнига “Чарівний талісман” скорочено

“Чарівний талісман” аудіо слухати можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

 

Про що твір “Чарівний талісман”?

Твір Нестайка “Чарівний талісман” розповідає про дружбу та мрії.

У селі Гарбузяни на березі річки Голубянка проживали троє хлопчаків: Сашко (прізвисько Марусик), Сашко (прізвисько Циган) і Журавель. Якось вони пішли до лісу по гриби. Під час походу вони зустріли чарівника, який дав їм жаб’ячу лапку, обіцяючи, що вона виконає будь-яке бажання.

Хлопці спочатку не вірили чарівнику, але пізніше побачили, що бажання збулися, і вони виграли автомобіль.

Однак невдовзі радість виграшу затьмарив конфлікт між батьками. Семен Семенович, батько Марусика, і Павло Максимович, батько Сашка Цигана, почали сваритися через поділ лотерейного виграшу.

Втомлені конфліктами батьків, Сашко Циган і Марусик вирішили втекти з дому і сховатися в лісі. Вони навіть там заночували.  Хлопці розуміли, що час повертатися додому, коли батьки збиралися в міліцію.

У ранковій газеті було оголошення, що сталася помилка і діти не виграли автомобіль. Діти навіть зраділи, бо тепер всі сварки між батьками припиняться.

Невдовзі до села приїхала знімальна група. Марусика запросили зніматися в фільмі, бо він перед цим загадав бажання, що хоче стати актором. Цигат здивуавася, чому Марусик не розповів знімальній групі про Гришу Пасічного, який був місцевою знаменитістю.

Марусик і Сашко Циган посварилися.  Журавель хотів помирити друзів, але не знав як. Марусик пішов до Гриші Пасічного, розповів про знімальну групу і обіцяв розповісти про нього кіношникам. Потім він віддав талісман Журавлю. Літо добігало кінця, хлопчаки пішли купатись. Журавель почав тонути, Марусик і Циган його врятували. Друзі помирились і разом повернулися додому. Журавель сказав, що загадав жаб’ячій лапці, щоб друзі помирилися і це уже збулося.

Тести до твору "Чарівний талісман"
Тести до твору "Чарівний талісман" допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст повісті Нестайка. Тестові завдання одразу дають змогу зрозуміти, яка відповідь є правильною.
Оцініть статтю
Додати коментар