Мої враження від твору “Чарівний талісман”​

чарівний талісман мої враження від твору 5 клас

Написати твір на тему: “Мої враження від твору “Чарівний талісман”​ допоможе приклад, у якому розказано чим сподобалася повість, чим вразили герої.

Мої враження від твору “Чарівний талісман”​

Твір Всеволода Нестайка “Чарівний талісман”​ захопив мене з перших рядків. Читаючи про пригоди Сашка Марусика, Сашка Цигана і Сашка Журавля, я відчував себе частиною їхнього світу. Похід до лісу по гриби, зустріч з чарівником і отримання жаб’ячої лапки – епізоди, які мені найбільше сподобалися! Спочатку друзі не повірили в магічні властивості лапки, але коли бажання Сашка Цигана здійснилося, це було неймовірно!

Спочатку я думав, що класно було б і собі мати чарівну жаб’ячу лапку. Тоді я б міг мати будь-що. Але на прикладі героїв, я зрозумів, що бажання можуть мати не тільки позитивні, а й негативні наслідки.  Ця історія нагадала мені про те, наскільки важливо залишатися вірним собі та своїм друзям навіть у найскладніші моменти.

Ця історія навчила мене вірити у себе, у свої мрії, цінувати дружбу. Я вдячний автору за цей цікавий та повчальний твір.

Тести до твору "Чарівний талісман"
Тести до твору "Чарівний талісман" допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст повісті Нестайка. Тестові завдання одразу дають змогу зрозуміти, яка відповідь є правильною.
Оцініть статтю
Додати коментар