Довженко “Ніч перед боєм” аудіокнига (скорочено)

ніч перед боєм аудіокнига Українські книги

Олександр Довженко “Ніч перед боєм” аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про трагічні події під час Другої Світової війни.

“Ніч перед боєм” скорочено аудіокнига

Аудіо “Ніч перед боєм” подане у відео. Його доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Про що йдеться у творі “Ніч перед боєм”

У творі “Ніч перед боєм” описано події, які відбувалися під час відступу наших військових.  У центрі оповідання розповідь про двох дідів-рибалок, які пожертвували своїм життям і потопили німецьких солдатів. Про їх подвиг перед боєм розповів командир тридцяти солдатам, які сиділи в землянці.

Молодий танкіст Іван Дробот хвилюється  перед важливим боєм. Командир розповідає йому та іншим солдатам про свій секрет, який допомагає йому перебороти страх. Його світогляд перевернувся після зустрічі з дідом-рибалкою на Десні. Тоді коли його батальйон відступав не маючи ні зв’язку, ні артилерії.  Попереду була річка, а більшість не вміла плавати.  Бійці попросили діда Платона Півторака, щоб той човном переправив їх на інший берег. Діди присоромили втікачів, сказали, що ворога треба ненавидіти, що від долі не втечеш.

Діди навчили бійців бути гордими та мужніми. Коли бійці попрощалися з дідами і вирушили у бій, командир відчув, що став сильнішим.

Іван Дробот сказав, що це був його дід Савка, що він загинув тієї ж ночі, як переправляв капітана і його бійців.

До діда прийшли німці, катували, хотіли розстріляти, а тоді наказали переправити їх на другий берег. Діди відвезли ворогів на середину Десни, втопили німців, кулемети, себе та човни. Вижив лише Дробот, він був онуком діда Савки.

Бійці вшанували пам’ять дідів і відповіли, що готові до будь-яких випробувань у бою.

"Ніч перед боєм" тести онлайн
Тести до твору "Ніч перед боєм" Олександра Довженка з відповідями онлайн допоможе перевірити рівень ваших знань. Тестові завдання одразу показують правильну відповідь.
Оцініть статтю
Додати коментар