“Джури козака Швайки” Аудіокнига (Скорочено)

аудіокнига джури козака швайки скорочено Українські книги
Володимир Рутківський “Джури козака Швайки” аудіокнига скорочено слухати всі частини варто, щоб згадати про що розповідається у творі, про пригоди хлопців у часи козацтва, про боротьбу з татарами.

“Джури козака Швайки” скорочено аудіокнига

Аудіо “Джури козака Швайки” подане у відео. Його доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Перша публікація твору відомого українського прозаїка Володимира Григоровича Рутківського «Джури козака Швайки» відбулася в 1995 році в журналі «Однокласник».

     Через 12 років перша частина твору з’явилася  у видавництві  «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Видавець Іван Малкович пропонує  письменнику продовжувати розповідь про козака – характерника та його джур Грицика і Санька. Так з’являються «Джури- характерники», «Джури і підводний човен». Автор  змальовує двох сільських хлопчаків, характери  яких формуються у період зародження козацтва  у протистоянні турецько – татарським набігам та сваволі польських магнатів в Україні. 

“Джури козака Швайки. На козацьких островах” (скорочено аудіокнига)

Можна послухати аудіокнига “Джури козака Швайки” 2 частина

Твір “Джури козака Швайки” про що розповідається?

Роман “Джури козака Швайки” – це розповідь про відважних та патріотично налаштованих героїв, які зуміли перемогти ворогів у важких обставинах. Роман описує часи, коли на українські землі чинили напади татари, коли польсько-литовська шляхта знущалася зі звичайних селян.

Один із центральних персонажів – козак та вивідник Пилип Швайка, вражає своєю відвагою, спритністю та невловимістю. Він справжній лицар, якого поважають козаки та бояться вороги. До нього приєднуються  молоді джури – Грицько, Санько-характерник та Демко Дурна Сила, які допомагають Пилипові та навчаються у нього, мріючи стати козаками у майбутньому.

Вони також знайомляться з вірним другом Швайки – вовком Барвінком. Разом із козаком хлопці переживають безліч пригод, ризикують своїм життям.

"Джури козака Швайки" тести з відповідями
Пройти тест до твору "Джури козака Швайки" Володимира Рутківського варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет роману про часи козацтва.
Оцініть статтю
Додати коментар