Характеристика Тишкевича “Джури козака Швайки”

джури козака швайки характеристика тишкевича 6 клас

Характеристика Тишкевича “Джури козака Швайки” допоможе розкрити образ героя, визначити риси характеру та цитатна характеристика Тишкевича

“Джури козака Швайки” характеристика Тишкевича

Юзеф Тишкевич – зрадник у творі “Джури козака Швайки”. Той, хто водночас служив і татарам, і пану Кобильському. Він бере обманом, облудою, а не вмінням чи хоробрістю.

Риси характеру Тишкевича: хитрий, підступний, скупий, брехливий.

Цей герой, думаючи лише про власні інтереси, не помічає потреб інших людей, не розуміє мотивів їхніх учинків. Він вибудовує навколо себе недобрий, небезпечний і підступний світ, у якому вимушений жити самотою. Повсякчас сам супроти всіх, бо, не потребуючи нікого, нікому й не потрібен

“Джури козака Швайки” цитатна характеристика Тишкевича

старший челядник Тишкевич”

Досвідчене око Тишкевича”

“опасистий молодик з чіпкими очицями”.

“— Темна людина, — несподівано втрутився у розмову дід Кудьма. — Багато гріхів на його совісті”.

“Лише вчора Швайка довідався, що Тишкевич слугує двом господарям одночасно. І тепер йому стало зрозуміло і те, чому ординці з такою легкістю обминають озброєні ватаги присульських козаків, і те, чому десятками щезають невідомо куди вільні люди, що поселилися в плавнях.”

“А Тишкевич нещадно шмагав свого і так вкрай знесиленого коника. Раз по раз озирався назад, і на його видовженому обличчі відбивався тваринний жах.”

Пройти тест до твору “Джури козака Швайки”
"Джури козака Швайки" тести з відповідями
Пройти тест до твору "Джури козака Швайки" Володимира Рутківського варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет роману про часи козацтва.
Оцініть статтю
Додати коментар