«Федько-халамидник» характеристика Стьопки

федько халамидник характеристика стьопки 6 клас

«Федько-халамидник» характеристика Стьопки допоможе розкрити образ героя В. Винниченка, визначити його риси характеру.

«Федько-халамидник» характеристика Стьопки

Стьопка – звичайний, сільський, забіякуватий хлопчина, один із друзів Федька. Він хороший друг, допоможе в скруту хвилину. Стьопка покірний Федькові, приймає участь у всіх пригодах, що були затіяні Федьком.

Однак він не є настільки ризиковим та інколи все таки здоровий глузд бере гору. Коли Федько запропонував піти до річки та прогуляти уроки, спершу Стьопка задумався чи варто це робити, почав думати про школу, та все одно пішов із друзями. Інколи між ними виникали суперечки, однак дружба міцніша, як не було страшно хлопцям і Стьопці в тому числі, коли побачили як Федько опинився у воді, вони прийшли на допомогу і рятували свого товариша.

Саме Стьопка ліг на лід, щоб ближче підсунутися до друга та врятувати його. На березі були дорослі і діти, але тільки Стьопка не роздумуючи кинувся на поміч хлопцеві, саме він кидав шворку Федькові, готовий ризикувати собою аби допомогти. На похованні друга Стьопка та інші хлопчаки плакали навзрид, настільки великою та нестерпною втратою була для них смерть Федька.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар