Мій улюблений герой твору «Федько-халамидник»

федько халамидник мій улюблений герой Твори з укр. літ.

Твір на тему “Мій улюблений літературний герой твору «Федько-халамидник»” допоможе написати про того героя, який тебе вразив чи сподобався.

Мій улюблений герой «Федько-халамидник»

Мої роздуми над оповіданням “Федько-халамидник” були дуже серйозними, адже цей твір непростий, він показує, що у нашому житті є несправедливість.

Особливо зачепив мене головний герой Федько, який має безліч недоліків. Проте саме він у цьому творі є справжньою Людиною. Спершу здається, що гіршого хлопчини ніж цей не існує. Він дратував дорослих, провокував інших дітей, був непосидою та шибайголовою. Проте не це важливе, а те, що Федько ніколи не уникав неприємностей, а навпаки шукав їх, ішов у бійку не задумуючись ні на хвилину, бо знав, що хлопці навкруги побоюються його.  

Цей хлопець був як кремінь, коли його власний батько карав його, б’ючи ременем за кожен поганий вчинок, Федько ніколи не просив, щоб його пожаліли, а лишень спокійно приймав кару від батька, мовчки здригаючись від кожного удару. Матір, якій було важко за цим спостерігати просила, аби син перепросив у батька, проте він був незламним. Батько поважав Федька за те, що він завжди каже правду, за це він давав хлопцеві декілька монет. Хоч як батько не намагався переконати сина не водитися з паничами, однак він робив те, що вважав за потрібне.

Федько був занадто впевнений в собі, у своїх силах. Аби показати свою безстрашність та завоювати захоплення у хлопців він пішов по кризі на річці, не думаючи про наслідки. Власне через це він і поплатився життям. Адже саме його дії спровокували Толю зробити те ж саме, що і Федько. Бачачи, що Только втрапив в халепу, без жодних роздумів хлопець кинувся на поміч паничеві, не подумавши про себе.

Федько – справжній герой, він врятував хлопця. Пожертвувавши собою він сказав неправду, зізнався в тому, чого не робив, зрадивши свій принцип, аби прикрити розпещеного панича. Безперечно, Федько-халамидник повівся благородно, врятувавши товариша не тільки від смерті, але й від батьківського покарання. Та, на жаль, за свою відважність Федько поплатився життям. Мені дуже шкода, що така світла та добра дитина загинула.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар