Мої враження від твору «Федько-халамидник»

федько халамидник враження від твору Твори з укр. літ.

Відгук на твір “Федько-халамидник” допоможе написати твір про те який слід у моїй душі залишило знайомство з Федьком-халамидником та що мене найбільше вразило в оповіданні. Враження від твору «Федько-халамидник» можуть бути і позитивні і негативні, адже твір доволі трагічний.

Мої враження від твору «Федько-халамидник»

Світ, в якому ми живемо повний несправедливості, брехні та лицемірства і рідко, коли вдасться зустріти дійсно чисту душею та помислами людину. Цю проблему у своєму творі «Федько-халамидник» підняв Володимир Винниченко, через призму світу дітей.

Чим мені сподобався твір “Федько-халамидник”? Твір мені сподобався тому що він розповідає про життя звичайних хлопчаків, які дружать один з одним, сваряться, але все таки залишаються вірними один одному. Такими товаришами були Федько, Спірка, Стьопка та Гаврик, діти, що не знали заможності та розкошей.

Разом з ними постійно вештається малий хлопчина, панський синок на ім’я Толя, дитина, що на перший погляд здається милою, залюбленою батьками, але маючи гнилу душу. Хлопчик своїми необдуманими діями став причиною гибелі Федька, якого вважали халамидрою, розбишакою, називали іродом, проте він насправді був чесним, сміливим та відважним, тим другом, якого б кожен хотів би мати поруч. Та найважливішим є те, що яким би поганцем він не був, його батьки, люди, що його народили та виховали, не стали на бік своєї дитини, не захищали його, не докопалися до істини, не дізналися в інших, що трапилось насправді. Дитина, яка хотіла отримати трішечки тепла, підтримки та розуміння від своїх батьків, була покинута напризволяще.

Найбільше мене вразила смерть Федька через декілька днів після пригоди на річці. І Толя, який не вийшов навіть надвір провести у останню путь свого спасителя, а тільки бездушно спостерігав за похоронною процесією з вікна і не випустив жодної сльози. Єдине, що його цікавило – це чижик, якого він виграв у вже покійного Федька…

Читаючи цей твір, розумієш, що добро, яке ти приносиш людям, може повернутися зовсім іншою монетою для тебе самого. Однак все таки хочеться вірити у людську гідність, щирість і брати за приклад таких героїв як Федько.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Напиши у коментарях, що тебе найбільше вразило в оповіданні Федько-халамидник? 

Оцініть статтю
Додати коментар