Характеристика Меркуціо

ромео і джульєтта характеристика та образи 8клас

“Ромео і Джульєтта” образ Меркуціо

Меркуціо – один з героїв трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта», кращий друг Ромео з юних років, гарячий і запальний юнак. За сюжетом він родич Принца Веронського. Цей молодий гульвіса весь свій час проводить з друзями. Заради них він готовий на все, а заради Ромео навіть пішов на вірну смерть. Він був убитий зухвалим кузеном Джульєтти – Тибальтом. Саме Меркуціо перед смертю вимовив відому фразу: «Чума візьми сімейства ваші обидва!» Його смерть була не єдиною трагедією в цій історії. Вона була лише передвісником багатьох майбутніх смертей.

Читач знайомиться з Меркуціо на балу у Капулетті, коли переодягнувшись, Ромео з друзями таємно проникли на свято. Там він, як істинний представник вищого суспільства, веде себе вільно і шукає пригод. Автор його характеризує як щасливого спокусника і мисливця за жіночими серцями. Між тим, він залишається вишуканим і благородним юнаком. Другий раз він з’являється на площі в сцені розмови з Бенволіо. Їх перериває поява нахабного і чванливого кузена Джульєтти з його людьми. Тут же в лютій сутичці його ранить Тибальт, і він помирає на руках у Ромео. Останній не забарилися помститися за смерть друга.

Також окрім характеристики Меркуціо, ви можете прочитати характеристики РомеоДжульєтти, Годувальниці та Тибальта.

Тести до твору "Ромео і Джульєтта"
Пройти тест до твору "Ромео і Джульєтта" Шекспіра варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет трагедії про кохання.
Оцініть статтю
Додати коментар