Характеристика Джульєтти

характеристика джульєтти 8клас

“Ромео і Джульєтта” образ Джульєтти

Джульєтта Капулетті – головна героїня трагедії У. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», юна дівчина з наївністю дитини, яка змінилася в ім’я любові. Джульєтта належить до сімейства Капулетті, яке з давніх пір ворогує з родиною Монтеккі. Вона з’являється на початку твору і постає безтурботною дівчинкою, оточеною турботою батьків, та під захистом двоюрідного брата Тибальта і улюбленою своєю годувальницею. Та відноситься до Джульєтти, як до власної дочки і готова заради неї на все. Знатний рід Капулетті у Вероні добре знають і шанують.

На момент подій, що відбуваються Джульєтті майже чотирнадцять років. Про заміжжя вона поки не замислюється, так само як і про кохання. Вона завжди покірна волі батька і матері, але все змінюється, коли вона зустрічає Ромео Монтеккі. У душі дівчини пробуджується невідоме раніше почуття, разом з яким оживає і розум. Вона не замислюється про те, до якої родини належить її коханий, що він спадкоємець їх смертельного ворога. Для неї він просто людина, яку вона полюбила всім серцем. dovidka.biz.ua У ході трагедії образ Джульєтти поступово змінюється від наївної дівчини-дитини до зрілої закоханої жінки. Саме вона виступає ініціатором таємного шлюбу з Ромео, як доказу любові. Адже тільки так вони зможуть бути разом. Незабаром в смертельній сутичці з Ромео гине Тибальт, за що батьки Джульєтти вирішують помститися, а також видати дочку заміж за Паріса.

У відчаї героїня вирішує покінчити життя самогубством, прийнявши отруту. Однак монах Лоренцо рекомендує їй випити інше зілля, яке занурює в сон, схожий на смерть, на три дні. Коли до її гробниці прибуде Ромео, вони зможуть разом тікати з міста. Проте доля жорстока до цих двох закоханих. Дізнавшись про смерть коханої, Ромео повертається з Мантуї. У склепі Капулетті він випиває смертельну отруту, щоб спочивати поряд з Джульєттою. Прокинувшись, дівчина бачить мертве тіло коханого і заколює себе кинджалом. Над тілами загиблих дітей сім’ї Монтеккі і Капулетті укладають мир, таким чином, поклавши край кривавій ворожнечі.

Також окрім характеристики Джульєтти, ви можете прочитати характеристики Ромео, Годувальниці, Меркуціо та Тибальта.

Анкета персонажа Джульєтта

Ім’яДжульєтта Капулетті
Вік14 років
На початку творубезтурботна дівчина, яка оточена турботою батьків, двоюрідного брата Тибальта та годувальниці
Після зустрічі з Ромеопробуджується почуття кохання, оживає розум
Вчинкивиступає ініціатором таємного шлюбу, погоджується на пропозицію монаха Лоренцо випити зілля, яке занурює в сон, схожий на смерть
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Кір'яков Іван

  Дякую списав Зар. літ!)

  Відповіcти
 2. Yarik

  я кста леона выбил

  Відповіcти
  1. Sergey

   чел ящиков нету уже 3 месяца

   Відповіcти
   1. Адольф

    кстати да

    Відповіcти
 3. ягй

  нету нормальной1 характеристики, ваш выбор повлияет на сюжет.

  Відповіcти