Характеристика Тибальта

ромео і джульєтта характеристика та образи 8клас

“Ромео і Джульєтта” образ Тибальта

Тибальт – один з героїв трагедії Шекспіра “Ромео і Джульєтта”, двоюрідний брат Джульєтти Капулетті по материнській лінії. Він сильно прив’язаний до Джульєтти і надзвичайно її опікає. Погане ставлення Тибальта до сімейства Монтеккі пояснюється його важким дитинством і поганим вихованням. dovidka.biz.ua У ході розвитку подій він був убитий Ромео в помсту за підле вбивство Меркуціо. Тибальт не знав, що Ромео з Джульєттою були таємно повінчані. Коли Ромео, не звертаючи увагу на злісні випади на свою адресу, назвав його в пориві родинних почуттів “братом”, Тибальт не виявив належної поваги. За це кращий друг Ромео, Меркуціо, викликав його на дуель.

Тибальт повівся нечесно і з-під руки Ромео заколов останнього. Перед смертю Меркуціо прокляв обидва сімейства за їх ворожнечу. У відчаї Ромео викликав Тибальта на дуель і вбив його. Після смерті Тибальта йому довелося покинути Верону і виїхати до Мантуї. Тим часом Капулетті шукали помсти, бажаючи будь-яким способом знайти і вбити нещасного юнака. Джульєтта обіцяла сама помститися за брата, але в таємниці сподівалася втекти разом з Ромео. Незважаючи на всі їхні старання, доля молодих людей склалася трагічно. Вони обидва загинули. Тільки після їх смерті сім’ї Монтеккі і Капулетті уклали між собою мир.

Також окрім характеристики Тибальта ви можете прочитати характеристики РомеоДжульєтти, Меркуціо, Годувальниці.

Тести до твору "Ромео і Джульєтта"
Пройти тест до твору "Ромео і Джульєтта" Шекспіра варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет трагедії про кохання.
Оцініть статтю
Додати коментар