Характеристика Ромео

характеристика ромео 8клас

“Ромео і Джульєтта” образ Ромео

Ромео Монтеккі – головний герой трагедії У. Шекспіра «Ромео і Джульєтта», романтичний, закоханий юнак, представник знатного сімейства у Вероні. Сім’я Монтеккі тривалий час ворогує з іншою шанованою в місті родиною – Капулетті. Ромео і Джульєтта стають жертвами цієї багаторічної ворожнечі.

Герой постає перед читачем на початку твору наївним юнаком, який гуляє весь час з друзями та закоханий в якусь безглузду красуню Розалінду. Друзі помічають, що це надумана любов і часто йому про це говорять. Він сам вигадав образ, підніс у своїх очах, а досягши взаємності, бажає вирости в очах друзів та й у своїх власних. Такий Ромео до зустрічі з чотирнадцятирічною Джульєттою Капулетті – дочкою заклятого ворога його сім’ї. Кохання до Джульєтти зовсім інше. Це не пусте захоплення, а справжнє почуття, яке перетворило його з легковажного молодика в дорослу, серйозну людину.

Ця любов повністю змінює його світовідчуття та підносить над дійсністю. Від природи Ромео наділений чуйним серцем. Намагаючись проникнути на свято до Капулетті, він заздалегідь передчуває якусь приховану біду. dovidka.biz.ua Як він не намагався боротися з долею, та почуття перемагають. Вбиваючи в смертельній сутичці Тибальта, він розуміє, що губить не тільки його, а й себе. Також, в цій бійці гине кращий друг Ромео – Меркуціо. Коли його починають розшукувати у Вероні, щоб помститися, він їде до Мантуї, але почувши про те, що Джульєтта випила отруту, раптово повертається.
ромео і джульєтта характеристика та образиГерой вирішує також випити отруту, щоб бути поруч з коханою. Збожеволівши від горя, він перед смертю вбиває ні в чому неповинного Паріса, який був нареченим Джульєтти.
Ромео помирає, не знаючи, що Джульєтта прийняла не отруту, а розчин, який імітує смерть. Прокинувшись, вона вирішує також померти, щоб бути разом із коханим.
Автор барвисто малює трагічний шлях життя Ромео. Незважаючи ні на що, симпатії читачів на його боці. Однак з твору стає зрозуміло, наскільки згубними бувають пристрасті та як вони можуть взяти верх навіть над такою світлою душею, як Ромео.
Також окрім характеристики Ромео,ви можете прочитати характеристики Джульєтти, Меркуціо, Годувальниці та Тибальта.

Анкета персонажа Ромео

Ім’яРомео Монтеккі
Походженняпредставник знатного сімейства у Вероні
На початку творунаївний юнак, який гуляє весь час з друзями та закоханий в якусь безглузду красуню Розалінду
Після зустрічі з Джульєттоюсправжнє почуття перетворило його з легковажного молодика в дорослу серйозну людину
Вчинкивбиває Тибальта, Париса; випиває отруту, щоб бути разом з Джульєттою
Риси характеру Ромеочуйний, здатний на справжні почуття

“Ромео і Джульєтта” аудіокнига українською

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Людмила

  Де характеристика ромео

  Відповіcти
  1. .

   В самом начале

   Відповіcти
   1. Артем Крапивник

    С самого початку

    Відповіcти
  2. джигит

   подумай сам

   Відповіcти
 2. Кір'яков Іван

  Дякую, списав Зар. літ!)

  Відповіcти
  1. Артем

   хах я теж,тільки ще Джульєтту зробити

   Відповіcти
 3. Давид

  а де норм характеристика і де Джульєтта

  Відповіcти