Характеристика Ельси “Маленька книжка про любов”

Характеристика ельси Маленька книжка про любов 7клас

Характеристика Ельси з твору “Маленька книжка про любов” допоможе розкрити образ героя, визначити його риси характеру.

Характеристика Ельси “Маленька книжка про любов”

Ельса – однокласниця Фреда. Вона виділяється серед однокласників завдяки своїй силі та кучерявому волоссю. Фред закоханий у Ельсу, він хоче допомогти їй на контрольній з математики.

Та Ельса відрізняється своєю рішучістю і незалежністю. Вона злиться, коли її звинувачують у списуванні контрольної і виходить з класу. Однак, незважаючи на цей випадок, вона подобається Фреду, він продовжує думати про неї, мріє колись подарувати їй діамантове намисто.

Ельса не лише сильна, а й розумна. Вона добре орієнтується в картах. Фінальна частина повісті показує, що Ельса також має почуття до Фреда. Вона зізнається йому в симпатії. Вона дарує йому люстерко, у якому він завжди бачитиме того, кого вона любить.

Отож, Ельса є сильною та самостійною дівчинкою. Її стосунки з Фредом підкреслюють важливість дружби, чесності та підтримки у складні часи.

Риси характеру Ельси “Маленька книжка про любов”:

Цитатна характеристика Ельси “Маленька книжка про любов”

“А от Ельса – сильна і з кучерявим каштановим волоссям, що завжди неначе наелектризоване.”

“Ельса має одну-єдину особливість: коли вона міряється з кимось силою рук, то неодмінно перемагає. Бо виявляється сильнішою. ”

” І я не хочу сидіти тут і слухати, як мене звинувачують у тому, чого я не робила.”

“очі в неї зелено-сірі.”

“Ельса ще й допомогла мені нести ялинку додому. Вона боялася, що мені в носа потрапить хвоя. А тоді підтягла її по снігу до дверей нашого під’їзду.”

“Ельса обняла мене, щоб показати, яка вона сильна. А потім подивилася на мене своїми зелено-сірими очима.”

Оцініть статтю
Додати коментар