Характеристика Фреда “Маленька книжка про любов”

Характеристика фреда Маленька книжка про любов 7клас

Характеристика Фреда з твору “Маленька книжка про любов” допоможе розкрити образ героя, визначити його риси характеру.

Характеристика Фреда “Маленька книжка про любов”

Фред – головний герой історії, від імені якого ведеться розповідь у творі. Хоча Фред лише 10-річна дитина, він дуже самостійний та відповідальний. Він самостійно збирається до школи, готує вечерю для мами, він здатний піклуватися про себе та маму, поки тата не було поруч. Хлопчик, попри свій юний вік, уже зароблює гроші, допомагаючи  Гранфошу продавати ялинки. Фред ділиться заробленими грошима з мамою, щоб підняти їй настрій.

Фред дуже любить свого батька, який охороняє північний кордон, і маму, що працює кондуктором на трамваї. Він зберігає фото батька, яке дозволяє йому не відчувати самотність.

Фред закоханий у свою однокласницю Ельсу і навіть намагається їй допомогти на уроці математики, що свідчить про його бажання підтримати тих, кого він любить.

Попри важкі умови війни та відсутність батька, Фред зберігає оптимізм і мріє про краще майбутнє.

Таким чином, Фред є взірцем мужності, відповідальності та доброти.

Риси характеру Фреда “Маленька книжка про любов”: добрий, розумний, працелюбний, щирий, відповідальний та самостійний, мрійливий, романтичний, чутливий, вірний, оптиміст.

Цитатна характеристика Фреда “Маленька книжка про любов”

“Мама й тато назвали мене Фредом (Шведське слово «fred» перекладається «мир»).”

“– Я люблю Ельсу з нашого класу.”

” Я трохи закоханий. Принаймні дуже багато думаю про неї. І мені стає тепло, щойно її побачу.”

“Як приємно було говорити з татом, навіть якщо тепер замість його голосу до мене долинав лише шум із вентилятора в гардеробній кімнаті. ”

“Я чув, як у мене за спиною сопів Оскар. Він мій найкращий друг. Він ненавидить математику. Не так, як я. У мене це улюблений предмет. ”

“Про який різдвяний подарунок ти мрієш? – Про тата, – відповів я. – І шоколадку.”

“– У тебе гарно виходить закликати. (Ґранфош про Фреда)”

“Ґранфош мені платив, а люди давали чайові. А ще мені діставалося гілля та обрубки ялин, яке потім ми з мамою закидали вдома в камін та в кахляну грубу. Це було добре. Так я бодай чимось забезпечував родину.”

“Чекаючи маму, я варив суп.”

“Я намагався побачити себе таким, як вона казала. Людиною, яка може подобатися. Але побачив усього лише сонне хлоп’яче обличчя з травмованим носом.”

“Після цього я загорнув у папір флакончик парфумів для мами. І подарунок для тата, який він отримає, коли приїде додому. ”

“А я думав про братика або сестричку, яку мені подарують. Про те, як я буду розповідати малечі смішні історії та гратиму на губній гармошці. І співатиму колискових пісень, щоб вона засинала.”

Оцініть статтю
Додати коментар