Мої враження від твору “Маленька книжка про любов”

Мої враження від твору Маленька книжка про любов 7клас

“Мої враження від прочитаного твору “Маленька книжка про любов” допоможе написати відгук про твір, про те чим він сподобався та над чим змусив задуматися.

Мої враження від твору “Маленька книжка про любов”

 «Маленька книжка про любов» – це казка шведського письменника Ульфа Старка, яка розповідає історію маленького хлопчика Фреда напередодні Різдва. Мешканці міста мерзнуть, голодують і вважають обійми найкращим способом зігрітися. Вони мріють про ситну їжу та делікатес на кшталт шоколаду, і діляться один з одним останнім що мають.

Ця історія має важкий і трагічний бек-граунд. Тому що вона розгортається під час Другої світової, коли всі чоловіки вирушили на захист своєї країни, а в містах залишилися переважно жінки та діти. А свято Різдва і під час війни – свято, навіть якщо у вікнах будинків немає ялинкових вогнів.

«Маленька книжка про любов» Ульфа Старка – це історія про те, як навіть у найважчі часи любов здатна зігріти серце і подарувати надію. Головний герой твору, Фред, живе в маленькому містечку під час Другої світової війни. Його батько на фронті, і Фред дуже сумує за ним. Фред ще маленький, але вже розуміє, що через війну в них не буде багато смаколиків і розраховувати на багато подарунків теж не варто.

Фред ходить до школи і закоханий у дівчинку Ельзу. Ельза не з тих дівчаток, яких можна побачити в модних журналах, вона міцненька і волосся в неї стирчить в різні сторони як пружинки. Але Фред полюбив її, бо вона може помірятися з хлопцями силою рук і пройтися по колоді. Фред закоханий, але все ніяк не знає, як їй освідчитися. Іде війна і тато Фреда служить в армії, мама за ним дуже сумує. Оскільки тато не може дати пораду сину особисто, Фред вмикає вентилятор у коморі і в його гурколі намагається уявити, що б тато міг йому сказати, порадити.  

     Але навіть у такий час, коли їжу в магазинах видають по талонах, а з неба будь-якої миті може впасти бомба, життя триває. Діти пишуть контрольні, дорослі готують вечері та ходять на роботу. І навіть Різдво настає за календарем. Фред навчився сам варити суп із капусти, щоб допомагати мамі. Він заробляє монетку на ялинковому базарі, щоб купити рідним подарунки на Різдво. Фред насолоджується чудовими моментами, які дарує йому життя. Він цінує те, що має, але й сподівається на світле майбутнє.

Це чудова новорічна книжка, яка створить новорічний настрій і розчулить вас до сліз. Особливо мені сподобався епізод, коли Фред зізнається Ельзі в коханні. Він дуже хвилюється, і його голос тремтить. Але Ельза відповідає йому взаємністю, і Фред відчуває себе найщасливішою людиною на світі. Ця сцена дуже зворушлива, тому що вона показує, як важлива любов у житті людини.  

Твір є дуже теплим і світлим. Він про те, як важливо любити, вірити в добро і не здаватися навіть у найважчі часи. Фред – це звичайний хлопчик, який переживає звичайні дитячі проблеми. Але він також дуже добрий і чуйний. Він піклується про свою маму, допомагає їй по господарству, і завжди готовий прийти на допомогу друзям.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар