Характеристика героїв казки “Снігова королева”

Характеристика героїв казки Снігова королева 5клас
Характеристика героїв казки “Снігова королева” Андерсена допоможе розкрити їх образи, визначити риси характеру. Всі герої казки “Снігова королева” є улюбленцями дітей, навіль негативний герой – Снігова королева.
 • Герда – добра, чесна, віддана дівчинка з великим люблячим серцем.
 • Кай – названий брат Герди, спочатку веселий і добрий, але потім черствий і злий.
 • Снігова королева – чарівниця, дуже гарна, але бездушна.
 • Бабуся в саду – добра чарівниця, яка прив’язалася до Герди і хотіла залишити Герду у своєму чарівному саду. Та Герда звільняється від чар з допомогою троянди.
 • Принц і Принцеса – молоде подружжя, яке допомогло Герді. Вони забезпечили її одягом, дали слуг і коней, запряжених у золоту карету.
 • Маленька розбійниця – сувора, але добра та справедлива дівчинка.
 • Лапландка та Фінка – старі мудрі жінки.

“Снігова королева” характеристика героїв

Характеристика Герди з казки “Снігова королева”

Герда – головна героїня казки. Розумна, безстрашна, дуже добра дівчинка. У скрутній ситуації на неї можна покластися – вона справжній друг.  Коли Кай, її друг, потрапив у біду, вона безстрашно відправилася на пошуки і врятувала його, що говорить про її хоробрість і відданість друзям.

Характеристика Кая з казки “Снігова королева”

Добрий і чуйний хлопчик, сміливий та сильний. Він з повагою ставиться до старенької бабусі, ніжно любить Герду. Але одного разу до нього в око і в серце, потрапили уламки чарівного дзеркала, яке належало злому тролю. З того часу серце хлопчика стало крижаним і холодним, а очі стали бачити світ потворним та кривим.

характеристика герди снігова королева

Характеристика Снігової королеви

Снігова королева – головна негативна героїня казки. Це дуже владна та жорстока королева сніжинок, яка живе в Лапландії, у краю вічного холоду і мерзлоти. Поводиться героїня дуже егоїстично, хоче, щоб усі підкорялися їй. Для неї є цікавими та важливими лише її власні бажання. Її палац зроблений із льоду, але вона сама холодна та бездушна жінка.

Вона велична та могутня, розумна і красива жінка, але її краса не несе добра, королева є втіленням зла та вічної безмовності. Снігова королева привозить Кая до свого палацу після того, як він став жертвою уламків дзеркала-троля. Вона обіцяє звільнити Кая, якщо він може скласти «вічність» шматками льоду.

Риси характеру Снігової королеви: заздрісна, зла, егоїстична, жорстока, бездушна

Характеристика маленької розбійниці з казки “Снігова королева”

Смілива, відважна і зухвала дівчинка. Тримає у неволі птахів та тварин. Знущається з них, їй подобається спостерігати, як беззахисні створіння відчувають страх. Життя Маленької розбійниці було невеселим, вона не знала ласки та турботи, але все ж вона мала добре серце, їй теж хотілося кохання та душевного тепла. Дізнавшись історію Герди маленька розбійниця допомагає дівчинці продовжити подорож, щоб знайти Кая. У її стійлі знаходиться північний олень, який знає, де мешкає Снігова королева. Розбійниця відпустила Герду та оленя до Лапландії.

Порівняння Герди та Снігової королеви

Снігова королеваГерда

Спільне

Сильні, впливають на людей, їм потрібен Кай; красиві

Відмінне

Зла, горда, холодна, бездушна, байдужа, підступна, егоїстична, «холодне» серце, впливає на людей силою, владоюДобра, щира, смілива, вдячна, вірна, рішуча, наполеглива, цілеспрямована, «гаряче» серце, впливає на людей добротою, відданістю, цілеспрямованістю

Казка «Снігова королева» відео

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Рома

  Дякую за це!

  Відповіcти