Характеристика Герди (опис, риси характеру)

характеристика герди снігова королева Твори
Характеристика Герди із казки “Снігова королева” допоможе визначити риси характеру героїні, описати її зовнішність. Цитатна характеристика героїні розповість якою була Герда у творі Андерсена.

“Снігова королева” характеристика Герди

Герда – героїня казки Андерсена «Снігова королева». Вона є втіленням любові і доброти. Щоб врятувати друга Кая, який потрапив у полон Снігової Королеви, вона відправляється в небезпечну подорож.

Герда є простою та доброю дівчинкою, яка живе з батьками. Вона ніжна і мрійлива. Її кращим другом є сусідський хлопчик Кай, якого вона дуже любить.

Герда дуже розумна та прониклива, але у той же час, щиро вірить у добро і справедливість. Завдяки свої позитивним рисам дівчинка знаходить по дорозі багато друзів і помічників. Принцеса і принц були вражені історією Герди, тому дали їй теплі речі та карету. Навіть маленьку розбійницю вразила мужністю Герди, тому вона врятувала її від смерті та дала Північного оленя.

Герда – це символ світла, добра, чесності та відваги. Вона готова ризикувати своїм життям, щоб врятувати свого друга від зла. Її безумовна любов та відданість допомагають зруйнувати злі чари та звільнити друга.

Риси характеру Герди: добра, чесна, вірна, щира, чесна, розумна, кмітлива, смілива та відважна, рішуча, наполеглива.

Порівняльна характеристика Герди та Снігової королеви

порівняльна характеристика герди та снігової королеви

Цитатна характеристика Герди

“Волосся кучерявилось і оточувало золотим сяйвом свіженьке, кругле, як троянда, личко дівчинки.” (зовнішність Герди)

“Він (Кай) дражнив навіть маленьку Герду, яка любила його від щирого серця. ”

“Тоді вона скинула свої червоні черевички, найдорожчу річ, яка в неї була, і кинула їх у річку. ”

Оцініть статтю
Додати коментар