Характеристика синьомордів «Таємне Товариство боягузів» 

Характеристика синьомордів 6 клас

Характеристика синьомордів з твору «Таємне Товариство боягузів» допоможе розкрити образ цих прибульців, визначити їх цілі, вподобання, риси характеру.

Характеристика синьомордів

Синьоморди – це високорозвинені, іншопланетні створіння, які мали на меті захопити планету і зробити своїми рабами людство: «Підкоримо цю смачненьку планетку…Вона нам на один зуб…». Вони мали підступний план, який майже вдався, аби не сім’я  головного героя Клима Джури. 

Смердючі, болотяні створіння, які нагадували велетенських жаб, але яскраво-синього кольору: «Морди у потвор були сині, а банькаті очі світилися червоною барвою…», також вони дуже полюбляли ласувати жуками та черв’яками.

Синьоморди – космічні окупанти, заволоділи пів світом та заражали людство вірусом страху, від якого не було протиотрути. Прибульці володіли мистецтвом передавати думки на відстані, вони бажали тільки одного – знищити Таємне Товариство Боягузів, яке заважає здійсненню їх планів. Проте потвори, як виявилося мають слабкість до земних мух, які діють на них як снодійне, це стало підказкою для Клима та допомогли у боротьбі з ними: «Картина, що постала перед нашими очима, була фантастична. Скільки сягало око, пустеля вкрита велетенськими блакитними ропухами, що горічерева лежали на піску й голосно хропли».

Завдячуючи сміливості Клима їхні плани залишилися нереалізованими і вони повернулись на свою планету.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Таємне товариство боягузів" тести з відповідями
Давайте перевіримо, наскільки ви добре запамʼятали текст, героїв і події у творі "Таємне товариство боягузів" Лесі Ворониної.
Оцініть статтю
Додати коментар