Гемостатики: характеристики та сфери використання

гемостатики Медицина

Щоби не виникла кровотеча, а також стабілізувався кров’яний згусток після хірургічних стоматологічних операцій, використовуються гемостатики — колагенові губки або конуси, що впливають на тромбоутворення. 

Основні характеристики та особливості гемостатиків

Гемостатики дають швидкий та надійний гемостаз. Завдяки їм:

  • зникає ризик відстроченої кровотечі;
  • стабілізується кров’яний згусток;
  • легко проводиться антибіотикопрофілактика для людей з групи ризику. А саме: курців, хворих на діабет, пацієнтів після імуносупресивної терапії.

Цей матеріал стабілізує лунки для подальшої імплантації. Також він впливає на покращення функціонального та естетичного результату у майбутньому. Матеріал відповідає за надійну кісткову регенерацію. Завдяки йому за мінімальну кількість часу утворюється стабільне донорське кісткове ложе.

Використання гемостатиків

Завдяки матеріалу забезпечується альвеолярний відросток. Також гемостатик використовується в тих випадках, коли необхідно застосувати для післяекстракційної лунки або у випадку пошкодження слизової ротової порожнини. Окрім того, цей матеріал використовується у випадках, коли потрібно зупинити кровотечу в ділянках біопсії.

Використовуючи якісні гемостатики можна убезпечити пацієнта від кровотечі та створити максимальний комфорт під час лікування.

Оцініть статтю
Додати коментар