“Гуси Лебеді Летять” аудіокнига (скорочено)

гуси лебеді летять аудіокнига Українські книги

Аудіокнига “Гуси Лебеді Летять” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про головні події твору Михайла Стельмаха, у якому автор описує своє дитинство. Пповість була написана в 1963 році.

“Гуси Лебеді Летять” аудіокнига скорочено

Аудіо “Гуси-лебеді летять” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Про що розповідається у творі “Гуси лебеді летять”?

У цьому творі автор описує свої дитячі спогади про життя у селі в першу половину XX століття.

Після закінчення війни через село проходили то червоні козаки, то гетьманці, то петлюрівці. А у лісах за словами дядька Себастіяна було повно бандитів.

З голодної Херсонщини прийшла виснажена жінка з дитиною. Голод знищує людей…

На такий нелегкий час припало дитинство автора. Хлопчик Михайлик все одно милувався красою рідної землі, слухав казки і розпові дідуся Дем’яна та бабусі. Він любить зорі, запах поля, любить слухати перепілку в житі і стук дятла, прислухається до гусей-лебедів у весняному небі. Михайлик уміє бачити красу в проситих речах.

Михайлик уже з дитинства допомагає батькам, любить читати. Хочу тоді книги дістати було важко малий хлопець, знаходить спосіб роздобути книгу «Пригоди Тома Сойєра». Михайло змушений принести Юхриму Бабенку чотири склянки гарбузового насіння. Михайлик без дозволу мами бере насіння, половину з якого віддає хлопчику-жебраку. Михайлик отримує для читання казки, а замість сварки матері має подяку від жінки-жебрачки.

«Гуси-Лебеді Летять» тести до твору
Пройти тест до твору «Гуси-Лебеді Летять» Михайла Стельмаха варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет автобіографічної повісті.
Оцініть статтю
Додати коментар