Як атмосферний тиск впливає на здоров’я?

Медицина

Як атмосферний тиск впливає на здоров’я людини Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як впливає атмосферний тиск на здоров’я?

Атмосферний тиск являє собою тиск атмосферного повітря на земну поверхню і на предмети, що знаходяться на ній. Його вплив на здоров’я людини неминучий, особливо це відображається на самопочутті тих, хто страждає захворюваннями серцево-судинної системи. Люди відчувають дискомфорт від змін погодних умов і магнітних бур.

При високому і низькому атмосферному тиску з‘являється головний біль. Різкі перепади чинять негативний вплив на вміст кисню в крові. Серцево-судинна система починає гальмувати в процесі синхронізації кров’яного тиску з атмосферним зовнішнім тиском. Залежно від перепаду атмосферного тиску розширюються або звужуються кровоносні судини, викликаючи головний біль і слабкість. Даний симптом може проявитися за 2 дні до різкої зміни погоди.

Як на людину впливає низький атмосферний тиск?

Різкі погодні зміни, коли падає атмосферний тиск, супроводжуються хмарністю, опадами і підвищеною вологістю – циклоном. Низький атмосферний тиск чинить негативний вплив на організм. Так, гіпотоніки – люди з низьким артеріальним тиском страждають від ще більшого зниження.

А ось як впливає атмосферний тиск на гіпертоніків – у них тиск підвищується в рази. Залежність від низького тиску проявляється в наступному: прискорене дихання, мігрень, задишка, збій в роботі системи кровообігу.

Розібравшись, як атмосферний тиск впливає на самопочуття, відзначимо, що лікарі рекомендують максимально зменшити фізичне навантаження на організм. Адаптуватися до даного періоду допоможе відновлення сил і періодичний відпочинок. Необхідно побільше пити рідини, лягати раніше спати і приймати контрастний душ. Не забувайте, чашка кави вранці допоможе контролювати рівень кров’яного тиску.

Як на людину впливає високий атмосферний тиск?

Високий атмосферний тиск характеризується безвітряною ясною погодою. Різких перепадів температури повітря не спостерігається. Однак в повітрі відзначається збільшення кількості шкідливих домішок. Як впливає атмосферний тиск на артеріальний тиск? Відзначимо, що під негативний вплив піддаються люди, які страждають алергічними реакціями і підвищеним артеріальним тиском, астматики. Основні симптоми – біль у серці, головні болі, загальна слабкість і нездужання. Також спостерігається зниження імунітету, підвищує ризик зараження організму різними інфекціями. Лікарі рекомендують починати день з ранкової гімнастики, не переїдати і більше відпочивати.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, на що впливає атмосферний тиск.

Оцініть статтю
Додати коментар