Лист одному з героїв твору «Місце для дракона»

лист герою місце для дракона Твори з укр. літ.

Написати лист одному з героїв твору «Місце для дракона» Ю. Винничука дракону, Пустельнику, князю чи його доньці допоможе твір приклад.

Лист до дракона з твору «Місце для дракона»

Привіт, Драконе!

Я живу в час високих технологій, ми з сучасниками спілкуємося за  допомогою мережі  «Інтернет» чи мобільного зв’язку. Так ми обмежуємо своє спілкування sms чи електронними листами. Але  швидко отримуємо інформацію, хоча втрачаємо можливість відчути тепло людини, яка тримала папір, простежити хід  її думок  чи емоції, які вона відчувала, коли писала… Тому  я хочу написати тобі звичайного листа.

Про тебе, твої вподобання я дізнався із казки-повісті українського письменника Ю. Винничука «Місце для Дракона». Твій образ мене дуже схвилював. Я дуже сумував, коли ти погодився на герць із лицарями. Хотілося, щоб автор та виразник його ідей – пустельник були більш переконливими, знайшли слова, які б зупинили тебе, переконали у тому, що твоя самопожертва даремна. Але не так сталося …

А ще мене вразив твій поетичний талант та погляди на світ. Хотілося, щоб ти спробував змінити люботинців своїми поетичними творами, можливо, тоді вони б спробували щось змінили у князівстві.

Ти виявився справжнім другом для князя, і він дуже шкодував через свій вчинок, але усвідомивши помилку, на жаль, уже нічого не міг змінити. Тому тільки проводив час «межи двома могилами» − пустельниковою та твоєю. Мені здається, після твоєї смерті, князь втратив і сенс свого життя, і себе самого.

Мені здається, що ти залишив після себе добрий слід, і тому, мабуть, більшість читачів, які познайомляться із тобою, прочитавши повість, прямуватимуть у житті дорогою світла.

З найщирішими побажаннями, …

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар