“Мій тато став зіркою” характеристика героїв

мій тато став зіркою характеристика героїв 5клас

“Мій тато став зіркою” характеристика головних героїв твору Галини Кирпи допоможе розкрити образи дівчинки, мами, брата, батька та інших, визначити їх риси характеру героїв та героїнь оповідання.

“Мій тато став зіркою” характеристика героїв твору

“Мій тато став зіркою” головні герої твору:

  • маленька дівчинка – головна героїня, яка сумує за татом.
  • мама – добра та турботлива
  • тато – загинув в Києві на Майдані під час подій Революції гідності (2014 р.)
  • Йордана – менша сестра героїні.
  • Павлусь – двоюрідний брат. “Піде в другий клас”

Батько – знаходився на Майдані у 2014 році та брав участь у Революції Гідності, вірив у перемогу та краще майбутнє Батьківщини. Віддав у жертву своє життя за Україну, борючись за справедливість. Справжній герой, патріот та люблячий чоловік і батько. Був уважним та навіть подарунок до Дня янгола підготував для своєї дочки, не знаючи навіть про те, що особисто його віддати вже ніколи не зможе.

Риси характеру тата: турботливий, люблячий, справедливий, чесний, патріотичний, сміливий, мужній, відповідальний.

Матір – турбується про свою сім’ю та перше, за дочку. Не хоче показувати доні свою слабкість та ховає свої заплакані очі. Щоб пояснити дитині, де її тато сказала, що він став зіркою на небі. Їй всього двадцять сім, а вже має сивину.

Риси характеру матері: добра, турботлива, любляча, терпляча,

Головна героїня – маленька дівчинка, яка дуже любить свого тата та чекає, щоб помалювати пастельками. Дівчинка ніяк не може повірити, що тато вже не повернеться, тому постійно уявляє як би він грався з нею і її сестричкою та думає про нього, про те, чи бачить він її з неба.

Риси характеру: добра, допитлива, любляча, творча, чуйна.

мій тато став зіркою аналіз твору

Йордана – друга дитина в сім’ї, про яку батько не встиг дізнатися. Смішна, чорнявенька і голосиста дівчинка.

Павлусь – двоюрідний брат героїні, який є за неї старшим і вже піде в другий клас. Розумний хлопчик, який багато знає про танки й бомбардувальники. Також чекає свого тата, але з війни, ненавидить все, що з нею пов’язане.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Галина Кирпа "Мій тато став зіркою" тест
Тести до твору "Мій тато став зіркою" допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст оповідання Г. Кирпи. Тестові завдання одразу дають змогу зрозуміти, яка відповідь є правильною.
Оцініть статтю
Додати коментар