Мої враження від твору “Чайка Джонатан Лівінгстон”

Чайка Джонатан Лівінгстон мої враження від твору Твори

Твір на тему: “Мої враження від твору “Чайка Джонатан Лівінгстон” допоможе написати відгук про про те, чому мені сподобався твір.

Мої враження від твору “Чайка Джонатан Лівінгстон”

Мені дуже сподобався твір “Чайка Джонатан Лівінгстон” Річарда Баха. Ці сто сторінок викликали в мене дуже несподівані емоції і змусили замислитися буквально про все своє життя. І я думаю, що ця книга про те, як складно йти проти всіх, коли всі довкола говорять одне, а ти думаєш зовсім по-іншому.

Мені сподобався герой твору, Джонатан Лівінгстон. Він – чайка, яка відрізняється від інших своєю любов’ю до польоту. Джонатан не задовольняється тим, що чайки вважають достатнім для життя, і прагне до чогось більшого. Він хоче пізнати, на що здатна чайка. Він не здається, навіть коли інші чайки виганяють його з зграї. Джонатан продовжує тренуватися і вдосконалювати свій політ. І врешті досягає досконалості. 

Отже, цей твір – це нагадування про те, що кожна людина має право на пошук досконалості, незалежно від того, що думають інші. «Чому, – дивувався Джонатан, – чому найважча справа – переконати вільного в тому, що він вільний і що він здатний сам собі це довести, варто лише витратити трохи часу на тренування? Чому так?». Твір має позитивну емоційну тональність. Він надихає читачів на те, щоб вони не боялися мріяти і прагнути до всього, чого вони хочуть.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар