Мої враження від твору “Хлопчик у смугастій піжамі”

хлопчик у смугастій піжамі враження від твору Твори

Написати есе на тему “Чи потрібно читати твір Д. Бойна “Хлопчик у смугастій піжамі”” дітям та описати враження від твору допоможуть роздуми та погляди на цю трагічну повість.

“Хлопчик у смугастій піжамі” мої враження від твору 

Твір Джона Бойна “Хлопчик у смугастій піжамі” описує події Другої світової війни. Це одна з книг, яка змусила мене плакати та довго обдумувати прочитане. Я довго не могла зрозуміти жорстокості людей, особливо читаючи цю історію від імені дев’ятирічного хлопчика Бруно.

Бруно – син коменданта табору Аушвіц. Саме він розповідає читачам свою історію.  Розповідь дитини про життя під час війни, про концтабір Аушвіц, зачіпають до сліз, хоча головний герой і не розуміє тих жахів, що відбуваються навколо.

Опинившись у новому домі він не розуміє, чому євреїв потрібно тримати в таборі, чому до них таке жорстоке ставлення. Багатий хлопчик, який жодного разу не відчував голод, не розуміє, чому люди у смугастих піжамах такі худі та сумні, а головне – чому їх не випускають.

Бруно знаходить собі друга за парканом, єврея Шмуля. Він готовий прийти йому на допомогу, він щодня долає чималу відстань заради спілкування з ним. Але все ж дитина не розуміє небезпеки, яка чекає його за парканом. Тому коли Шмуль просить допомогти йому в пошуках батька, Бруно пролазить у табір крізь щілину під парканом. На жаль, того ж дня хлопчики-ровесники гинуть у газовій камері.

Це дуже трагічна історія, яку потрібно читати кожному, адже цей твір вчить нас доброті та великодушності, показує справжню жертовну дружбу, яку здатні діти. Книжка навчить цінувати життя та рідних, показує, якою буває жорстокість та до яких фатальних наслідків вона може призвести.

Хочеться вірити, що подібні жахи більше ніколи не повторяться.

“Хлопчик в смугастій піжамі” аудіо слухати

Тести до твору "Хлопчик у смугастій піжамі"
Пройти тест до роману "Хлопчик у смугастій піжамі" Джона Бойна варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору.
Оцініть статтю
Додати коментар