Чого навчає твір “Мандрівний замок Хаула”?

Чого навчає твір Мандрівний замок Хаула Твори

Чого навчає твір “Мандрівний замок Хаула”? Які моральні цінності утверджує Д.Джонс у романі?

Чому вчить твір “Мандрівний замок Хаула”?

“Мандрівний замок Хаула” — це один з шедеврів Діани Вінн Джонс. Основна ідея твору полягає в тому, що людина має сили змінити своє життя навіть у найскладніших обставинах. Історія розповідає про захопливі пригоди Софі, найстаршої дочки капелюшника. Софі потрапила під дію чарів злої чаклунки Відьми Пустощів, а тому вирішила, що в неї немає іншого виходу, окрім як самостійно розпочати боротьбу зі злом. 

“Мандрівний замок Хаула” Даяни Вінн Джонс вчить читачів кільком важливим речам:

  • Вчить вірити в себе. Софі Хаттер, вчиться приймати себе такою, якою вона є, з усіма своїми перевагами та недоліками. Вона відкриває для себе внутрішню силу та здібності, про які вона раніше не підозрювала.
  • Цінувати дружбу та допомагати один одному. Герої роману допомагають один одному у важкі моменти, підтримують і вірять одне в одного. Це навчає нас цінувати дружбу і показує, як взаємодопомога може допомогти подолати будь-які перешкоди.
  • Вчить брати відповідальність за своє життя. Софі Хаттер вирішує не чекати, коли її життя стане краще, а сама діє, щоб змінити його. Це навчає нас, що ми маємо силу впливати на своє майбутнє, і ми повинні брати відповідальність за свої дії та рішення.

Отже, роман Д, Джонс вчить, що добро перемагає зло, сімейна і дружня підтримка надає впевненості. Вчить іти до своєї мети. Вчить, що попри усі складнощі життя кохання усе одно переможе.

Які висновки я зробив із твору “Мандрівний замок Хаула”? Віра людини в свої сили, впевненість у правильності дій, підтримка оточуючих дозволяють здійснити неможливе. Тому не бійтись приймати відповідальність за своє життя, розвивати внутрішню силу та віру у себе, а також цінувати дружбу та взаємодопомогу.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар