Мої враження від твору “Історія одного кохання” (відгук)

історія одного кохання мої враження 9клас

Твір на тему: “Мої враження від прочитаного твору “Історія одного кохання” Е. Сігела допоможе написати відгук за романом та розповісти чому мені сподобався твір “Історія одного кохання”.

Мої враження від роману “Історія одного кохання”

Роман “Історія одного кохання” Еріка Сігела  мені дуже сподобався. Я прочитала його, як кажуть, на одному подиху. Мене вразила сила кохання головних героїв, які подолали безліч випробувань на шляху до щастя. І я б дуже хотіла, щоб у цієї історії кохання був інший, щасливий фінал, адже герої на це заслуговували.

Ця книга розповідає про стосунки двох молодих людей з різних соціальних верств суспільства. Звичайна історія. Вічна як світ.  Олівер – син мільйонера. Усі дівчата в захваті від нього. Він грає в хокей, добре навчається в Гарвардському університеті. Щиро закохується в Дженніфер. Планує стати юристом. Вважає, що перед ним відкриті всі двері. Дженніфер – дочка незаможного італійського емігранта, студентка Редкліффа. Вона з бідної сім’ї, живе самостійним життям, багато працює. За її власними словами вона повний «соціальний нуль». Дженні планує займатися музикою.

Знайомство молодих людей відбулося у бібліотеці Редкліффа. Дженніфер була вродливою, розумною, любила Моцарта, Баха, бітлів і тому Олівер відразу закохавася. Батьки Олівера і Дженні до їхнього рішення одружитися поставились неоднозначно. Батько Дженніфер – прихильно, бажає їм щастя. Батько Олівера після невдалої спроби вмовити сина не квапитися з одруженням і відмовляє Оліверу у грошовій підтримці. Три роки довелось молодим людям жити у складних умовах. Після закінчення Олівером університету, юнак отримує диплом з відзнакою, а зрештою і гарну роботу, матеріальна скрута для молодят позаду. Молоде подружжя мріє про народження сина. Але страшний удар долі чекав на закоханих після медичного обстеження. З’ясувалося, що Дженні невиліковно хвора, вона помирає. Мужність Олівера проявляється після отримання жахливої звістки, коли він робить усе, щоб останні дні життя Дженніфер були щасливими. Але дива не трапилось –  молодої дівчини завчасно померла не дожив до 25 років, Олівер був розбитий горем. Він не міг повірити в те, що втратив кохану. Але навіть після смерті Джейн Олівер не забув її. Він продовжував любити її все життя.

Для Дженніфер і Олівера слово “кохання” означало все. Воно було джерелом їхнього щастя, натхнення і сили. Кохання об’єднало їх, незважаючи на різні соціальні статуси, культурні особливості та особисті мрії.

        Оповідь ведеться від першої особи – Олівер розповідає нам історію свого кохання до Дженні. Вони люди нового покоління, котре прагне просто до щастя. У них була віра в те, що кохання здатне подолати  будь-які перешкоди і різне соціальне походження не може стати їм на заваді. І немає в цій книзі ніякої вульгарності і немає зайвої сентиментальності, просто любов, ніжність, взаємна підтримка двох люблячих людей. Історія кохання Дженніфер і Олівера – це історія про те, що кохання може бути сильнішим за смерть. Воно може залишитися в серці людини навіть після того, як улюблена людина пішла з життя. Ця любов допомагає їм пройти через сварки з батьками, класові відмінності, бідність, але виявляється безсила перед смертельною хворобою дівчини.  Ось деякі цитати з книги, які відображають те, що кохання означало для Дженніфер і Олівера:

  • “Я люблю тебе більше, ніж життя. Я люблю тебе більше, ніж себе. Я люблю тебе більше, ніж все на свете”. – Олівер
  • “Я завжди буду любити тебе. І навіть після смерті я буду любити тебе”. – Олівер
  • “Наше кохання було прекрасним. Воно було яскравим і чистим, як діамант” – Джейн

  Ці цитати показують, що кохання для Дженніфер і Олівера було не просто почуттям, а справжнім даром від Бога. Воно наповнило їхні життя щастям і змістом, навіть у найважчі моменти.

Я вважаю, що книга Сігела має важливе значення для сучасної людини. Вона показує нам, що кохання – це найцінніше, що є в нашому житті. Кохання може подолати будь-які перешкоди, навіть смерть. Воно може зробити нас щасливими і наповнити наше життя змістом. Книга Сігела сповнена глибоких філософських міркувань про сенс життя і кохання. Автор ставить питання про те, що таке справжнє кохання, чи може воно бути вічним. Він показує, що кохання може бути не тільки джерелом щастя, а й болю. 

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Відгук на твір “Історія одного кохання”

Відгук на твір Еріка Сігала можна написати за таким прикладом:

Книга “Історія одного кохання” Еріка Вольфа Сігала захопила мене своєю простотою та глибиною емоцій. Вона не просто розповідає історію кохання Олівера та Дженніфер, яка починається зі знайомства у бібліотеці, але й показує на прикладі героїв, як справжня любов може змінювати людину на краще. Я був вражений тим, як герої боролися за своє щастя. Їхні взаємні почуття були настільки сильними, що вони готові були жертвувати всім, щоб залишитися разом. Автор нагадує читачам, що кохання – це не лише радість, але й відданість та підтримка один одного у важкі часи.

А ще мене вразила тема прощення, яка пронизує книгу. Спілкування героя з батьком після втрати коханої показує, як важливо вміти прощати та рухатися далі навіть у важкі моменти.

Загалом, ця книга – це нагадування про те, що кохання може бути найбільшою силою в житті, яка допомагає нам переживати будь-які труднощі та робить наше життя кращим.

Оцініть статтю
Додати коментар