“Історія одного кохання” аудіокнига скорочено

історія одного кохання аудіокнига Зарубіжна класика

Ерік Сігел “Історія одного кохання” аудіокнига скорочено слухати онлайн українською варто, щоб дізнатися неймовірну історію кохання.

Аудіокнига “Історія одного кохання” (скорочено)

Слухати аудіокнигу “Історія одного кохання” можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст твору та стислий переказ.

“Історія одного кохання” відео слухати:

“Історія одного кохання” про що твір?

Автор розповідає історію успішного та заможного студента Гарвардського університету Олівера Барретта. Віг знайомиться в бібліотеці Редкліффського коледжу з Дженніфер Кавіллері, скромною студенткою, і вони закохуються одне в одного.

Олівер запрошує Дженні на хокейний матч, де його команда виграє, але в наступній грі програють, і Дженні підтримує Олівера після поразки. Батько Олівера присутній на іграх, але їхні стосунки напружені. Олівер та Дженні починають  багато спілкуватися.

Згодом Олівер відвідує концерт, на якому Дженні грає. Коли він ппроводить її додому дівчина розповідає, що отримала стипендію на навчання в Парижі. Олівер розуміє, що не хоче втратити її, і пропонує одружитися.

Олівер і Дженні їдуть знайомитися з його батьками, які не схвалюють їх шлюб через соціальні відмінності. Олівер йде проти волі батька і втрачає його фінансову підтримку.

Невдовзі пара їде знайомитися з батьком Дженні, Філом Кавіллері, який підтримує їхнє рішення одружитися. Вони закінчують коледжі і одружуються.

Олівер не отримує стипендію для навчання в юридичній школі, і молодята живуть у злиднях. Дженні працює викладачем, і вони насолоджуються часом разом, попри фінансові труднощі.

Після отримання диплома Олівер отримує вигідну пропозицію роботи в Нью-Йорку, і пара переїжджає. Вони починають думати про дитину, але Дженні не може завагітніти і звертається до лікарів.

– Дженні діагностують лейкемію. Олівер дізнається, що лікування вже неможливе, і вирішує не говорити про це Дженні, але вона сама дізнається про свою хворобу. Дженні відмовляється від поїздки в Париж, і Олівер бере на себе всі обов’язки по дому. Коли Дженні слабшає, вони вирішують, що їй краще буде в лікарні.

Олівер звертається за фінансовою допомогою до свого батька, не розкриваючи справжньої причини. Батько думає, що Олівер зрадив Дженні, але все одно дає гроші.

Олівер постійно знаходиться біля ліжка Дженні в лікарні. Дженні обговорює з батьком свої похорони і прощається з Олівером, просячи не звинувачувати себе.

Коли батько Олівера розуміє, що гроші були потрібні для лікування Дженні, то приїжджає в Нью-Йорк. Олівер відповідає на вибачення батька словами Дженні: “Любов означає, що ніколи не потрібно говорити ‘пробач'” і обіймає його.

Оцініть статтю
Додати коментар