Мої враження від твору “Кава з кардамоном”

кава з кардамоном мої враження від твору Твори

Твір на тему: “Мої враження від твору “Кава з кардамоном” допоможе написати про те, чим сподобався твір. Відгук на твір допоможе зрозуміти чому потрібно прочитати цю повість.

Мої враження від твору “Кава з кардамоном”

Роман “Кава з кардамоном” Йоанни Яґелло – це історія кохання, дружби, сімейних таємниць. Однак, на мою думку, найголовнішою темою твору є тема самотності.

Головна героїня роману – Халінка – це дівчина, яка з раннього віку змушена була дорослішати. Вона піклується про свого молодшого брата Казика, оскільки її мама працює цілий день, щоб забезпечити сім’ю. Халінка не впевнена в собі, вона заздрить своїй ефектній вродливій та заможній подрузі Наталі. У неї проблеми з навчанням, і вона не знає, чим буде займатися у майбутньому. Халінка відчуває себе самотньою. Вона не має підтримки від матері, яка занадто зайнята роботою, і від батька, який пішов з сім’ї, коли Халінка була маленькою. Вона не має близьких друзів, крім Наталі, яка, як виявилося, теж не така, якою здається. Халінка намагається подолати свою самотність, але їй це не завжди вдається. Вона шукає підтримки в Адріані, але він занадто добрий і розуміючий, і Халінка боїться, що він її не зрозуміє. Вона шукає підтримки в Наталі, але Наталя виявляється не такою, якою здається.

У кінці роману Халінка все ж таки знаходить своє місце в житті.  Я співчуваю Халінці: вона пройшла через багато труднощів, але вона не зламалася, а знайшла в собі сили подолати самотність і знайти своє щастя.

Я вважаю, що роман “Кава з кардамоном” – це актуальний твір, який розповідає про важливість дружби, любові та підтримки. Він показує, що навіть у найтемніші часи можна знайти світло.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар