Мої враження від твору “Провина зірок”

Мої враження від твору Провина зірок Твори

Твір на тему: “Мої враження від твору “Провина зірок” допоможе написати відгук до роману, розповісти чим сподобався твір, чим вразив, чим не сподобався.

Мої враження від твору “Провина зірок”

    Книга «Провина зірок” Джона Грина» – це історія про двох підлітків, Гаса і Хейзел, які знайомляться в групі підтримки для людей з онкологічними захворюваннями. Ця книга вразила мене своєю щирістю і душевністю. Я співчувала Гасу і Хейзел, які були змушені боротися за кожен день життя.

   Розповідь у книзі іде від імені Хейзел, що дозволяє нам зануритися в її світ і зрозуміти, як це – жити з невиліковною хворобою в підлітковому віці. Хейзел – це сильна і смілива дівчина, яка не втрачає надії та любові до життя. На перший погляд, її стосунки з Гасом не мають шансів на успіх. Але підлітки знаходять один в одному те, чого не знаходили ніколи раніше: розуміння, підтримку і справжню любов.

Кожна сторінка наповнена роздумами про найважливіше, які змушують задуматися про справжню цінність життя. Це не просто книга про хворобу, це твір про щире почуття, яке принесло сенс життю, незважаючи на всі труднощі.

   Мені дуже сподобалася ця книга. Вона написана просто і зрозуміло, але водночас глибоко і проникливо.   Загалом, книга “Провина зірок” – це історія про любов, життя і смерть. Вона змушує задуматися про важливість кожного прожитого дня і про те, що навіть у найтемніші часи можна знайти світло.

Книга закінчується на оптимістичній ноті, що дає читачеві надію на краще майбутнє. “Провина зірок” — це прекрасна повість про кохання двох підлітків, які, не дивлячись на свої невиліковні хвороби, знаходять у собі силу жити повноцінно.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар