“Полліанна” характеристика тітки Поллі

Полліанна характеристика тітки Поллі 5клас

Характеристика тітки Поллі з твору “Полліанна” Елеонор Портер допоможе розкрити образ героїні, визначити її риси характеру.

“Полліанна” характеристика тітки Поллі

Тітка Поллі з “Полліанни” – сорокарічна жінка, яка має добре серце. Вона стає опікуном і наставником дівчинки з почуття обов’язку. Вона багата і має своїх слуг; домробітницю Ненсі і садівника Тома.  Поллі – сувора, відповідальна, практична і красива.
Предметом гордості міс Поллі Гаррінгтон була вихованість та добрі манери.

На початку твору вона серйозна та сувора жінка, яка виглядає набагато старшою за свої роки; вона завжди хмуриться, деколи її навіть дратує присутність Полліанни, адже вона звикла до самотності.  Та присутність Полліанни поступово змінює її, і в кінці казки міс Поллі стала щирою, турботливою та люблячою.

 

 Тітка Поллі до зустрічі з ПолліанноюЯк змінилася тітка Поллі завдяки Полліанні?
Одинока, сувора, холодна, стримана, з почуттям обов′язку, пунктуальна, сумна, одинока,нещаснаСтала турботливою, доброю,чуйною, дозволила собі розпускати довге волосся, плакати, чепуритися, одружилася, стала щасливою заміжньою жінкою.

"Полліанна" тести
Пройти тест до твору "Полліанна" Елеонор Портер варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору. Правильні відповіді на питання відображаються одразу.
Оцініть статтю
Додати коментар