“Поліанна” аудіокнига скорочено

Поліанна аудіокнига скорочено Зарубіжна класика

Елеонор Портер “Поліанна” скорочено аудіокнига українською слухати варто, щоб дізнатися про те, як Полліанна змінила життя містечка.

Аудіокнига “Поліанна” скорочено

Аудіо “Поліанна” слухати скорочено можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

“Поліанна” слухати онлайн:

Про що розповідає книга “Полліанна”?

Полліанна – це твір про добро та радість, опублікований 1913 року. Добрі справи, які зробила Полліанна для мешканців містечка змінила кожного на краще. Усі герої стали щасливіше та навчилися цінувати маленькі радощі.

Твір Е. Портер «Полліанна» став справжнім бестселером. У центрі сюжету роману дівчинка, яка рано осиротіла, та попри нелегкі життєві обставини, вона зберегла вміння радіти життю і дарувати позитивні емоції оточуючим.

Одинадцятирічна Полліанна, яка давно втратила матір, після втрати батька змушена переїхати до своєї тітоньки Поллі. Інших родичів у дівчинки немає. Тітка Поллі є дуже забезпеченою жінкою, але має суворий і замкнутий характер. Жінку, що звикла до самотності та тиші, надзвичайно дратує галаслива та активна племінниця.

У той же час Полліанна зайнята своєрідною грою на радість, і намагається навчитися грати у неї всіх навколо. Дівчинка радіє усьому, що є в її житті,  її захоплює навіть виділене їй для проживання приміщення на горищі, незважаючи на те, що в будинку міс Поллі чимало гарних порожніх кімнат.

Гра Полліанни поступово захоплює й інших мешканців міста, зокрема, навіть жінка з дуже слабким здоров’ям вчиться радіти наявності у неї рук, а садівник, незважаючи на свій горб, почувається щасливим через те, що має спину. Сувора тітонька Поллі також через деякий час починає прив’язуватися до племінниці, оцінивши її щирість та та життєрадісність. Жінка навіть дозволяє взяти в будинок собаку і кішку, і доброзичлива Полліанна перетворюється на загальну улюбленицю.

Однак трапляється трагедія… Дівчинку збиває автомобіль. Лікарі наполягають на тому, що Поліанна більше ніколи не зможе ходити, і дитина втрачає колишню життєрадісність, попри підтримку всіх друзів. Полліанна зберігає надію лише на допомогу одного з лікарів, який давно небайдужий до її тітки.

Лікар і міс Поллі давно посварилися і не підтримують жодних стосунків. Але дивовижна дівчинка все ж таки зближує їх, і ці двоє укладають перемир’я і навіть стають чоловіком і дружиною. У той же час Полліанна поступово відновлюється, починає ходити і знову береться за свою улюблену гру, щиро радіючи всьому, що з нею відбувається.

Юна Полліанна долає всі випробування завдяки оптимізму та вірі у свої сили, їй також допомагають її доброта та небайдужість до тих, хто знаходиться поряд.

"Полліанна" тести
Пройти тест до твору "Полліанна" Елеонор Портер варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет твору. Правильні відповіді на питання відображаються одразу.
Оцініть статтю
Додати коментар