Порівняльна характеристика Клима і Сашка

Таємне товариство боягузів порівняльна характеристика Клима і Сашка 6клас

Порівняльна характеристика Клима і Сашка з твору “Таємне товариство боягузів” допоможе зрозуміти що спільного, а що відмінного у цих героїв твору Лесі Ворониної.

“Таємне товариство боягузів” порівняльна характеристика Клима і Сашка

порівняльна характеристика клима джури та сашко смика

На початку твору Клим Джура був сором’язливим та боязким. Він був худим та блідим. Клим дуже боявся свого сусіда Самка Смика, якого ще називали Кактус. З дитинства вони ворогували.

Кактус завжди був також ж зросту як Клим, але за останнє літо він виріс на дві голови і накачав великі мускули. Тому тепер Клим рятувався від нього втечею.

Та Клим зміг змінитися, потрапивши у ТТБ.   Подолавши свої власні страхи та переступивши за межі зони комфорту, він став набагато впевненішим. Коли на його шляху знову з’явився Сашко, Клим уже не тікав. З боягуза та слабака Клим Джура перетворився на рятівника планети,  на  справжнього героя. ! його історія надихає на те, що навіть найбільші випробування можуть привести до неймовірних змін та самовдосконалення.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Таємне товариство боягузів" тести з відповідями
Давайте перевіримо, наскільки ви добре запамʼятали текст, героїв і події у творі "Таємне товариство боягузів" Лесі Ворониної.
Оцініть статтю
Додати коментар