Презентація не тему “Environmental Protection”

Презентації англійською

environmental protection презентація англійською допоможе підготуватися до уроку та зрозуміти важливість та актуальність цієї проблеми.

Презентація не тему “Environmental Protection”

Презентацію можна переглянути та скачати за посиланням нижче, але якщо Ви хочете вищу оцінку, краще доповнити роботу.

Все життя ми споживаємо світові природні ресурси. Заради виробництва фруктових соків, м’яса, шоколаду, пальмового масла та інших продуктів вирубують цілі ліси, де мешкають мільйони живих істот.

Промислове вирощування бавовни призводить до зникнення водойм і знову ж прискорює зміни клімату і життя безлічі людей в різних країнах. Тому ми повинні стежити за тим, скільки і чого ми купуємо, і як виробництво цих товарів відображається на житті нашої планети, тобто брати відповідальність за свої дії, тому що:

Охорона навколишнього середовища – це захист людей

Захищаючи природу, ми захищаємо самих себе. Брак природних ресурсів провокує економічні кризи, війни, епідемії. Навіть невеликі зміни в екосистемі можуть привести до величезних лих.

Наприклад, загибель або скорочення популяції бджіл негативно позначиться не тільки на виробництві меду, але і в цілому на системі виробництва продовольства, так як бджоли запилюють 80% корисних і диких рослин. Немає бджіл – немає меду, немає фруктів, дуже мало овочів. Це веде до голоду, хвороб, міграцій, економічних криз і т.д.

Будь-які успіхи у захисті природи – ліквідація сміттєзвалищ, порятунок зникаючої популяції, створення заповідників -стають приводом для глобальної радості, надихають всіх інших учасників екологічного руху.

Але і в повсякденномі житті, незначні звички (сортування сміття, економія ресурсів) можуть поліпшити стан природи і наше життя на планеті.

скачать презентацію на тему Environmental Protection

Автор презентації: Анастасія Сухенко

Оцініть статтю
Додати коментар