Продовження казки «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»

продовження Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії Твори з укр. літ.

Придумати продовження казки «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» допоможе приклад твору нижче. Звісно свій фінал (закінчення) казки кожен уявляє свій.

Продовження казки «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»

Пришпиливши кнопками до стіни над столом малюнок Першого Недорадника, Аля перевела подих і прислухалася. У вітальні ще гомоніли гості. Дівчинка підійшла до дзеркала, кинула швидкий погляд і усміхнулася своєму відображенню із двома заплетеними кісками, потім зосередилася і вже хотіла йти до вітальні просити пробачення у всіх, а особливо у бабусі. Та раптом згадала про папірець, що лежав у її кишені. Під номером другим у списку стояло прізвище її сусіда і цифра 99. Аля зрозуміла: треба негайно бігти до Сашка. Коли хлопець відчинив двері, Аля хутко ввійшла до передпокою.

  • Привіт, Сашко, − привіталася Аля.
  • Привіт, − відповів здивований хлопець, продовжуючи шнурувати кросівок.
  • Ти чим займався? А куди збираєшся? – спитала дівчинка, озираючись по кімнаті.
  • Що з тобою? – спитав Сашко, коли Аля, не питаючи дозволу, пішла до його кімнати і, заглянувши в розгорнутий зошит, вигукнула:  «Негайно сідай дописувати твір!».

Аля розповіла здивованому Сашкові про свою пригоду. Йому було важко повірити в розказану історію, але Аля так просила його закінчити твір, що хлопчик погодився. Потім Аля повернулася додому і взялася за вишивку. Дівчинка дуже старалася, хрестики  шикувались рядочками,  а вишивка справді була гарною. Отож Аля привітала бабусю, яка ніжно обійняла внучку і дуже уважно подивилася в її очі.

−Онучко, в тебе все гаразд? − спитала бабуся.

Аля посміхнулася і відповіла : «Тепер завжди буде все гаразд».

Тиждень промайнув швидко. А в суботу  Аля, глянувши на портрет Першого Недорадника, згадала про Недоладька та Недопопелюшку. Їй дуже схотілося  побачити своїх друзів. Дівчинка вийшла на подвір’я і погукала Сашка, який ганяв м’яча, взяла його за руку і почала тихенько промовляти:

«Недо-роби! 
Недо-пиши!
Недо-почни!…

Не встиг Сашко промовити й слова,  як діти опинилися в казковій країні. Аля зустріла своїх друзів, які змінилися на краще: недоладяни усі посміхалися один одному та гостям.  Та й  Недоладія уже була іншою. Недоладяни показували Алі та Сашкові будиночки, які вже полагодили, дерева і квіти, які посадили. Сашко до всього уважно прислухався і придивлявся. А коли діти повернулися додому,  щиро дякував Алі за подорож у незвичайну країну та за пораду дописати твір. Він тепер, як і Аля, всі розпочаті справи доводитиме до ладу. А ви, маленькі читачі, не забуватимете про це правило?

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар