Аудіокнига “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” скорочено

Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії аудіокнига Українські книги

Галина Малик “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про що твір, послідовність події.

“Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” аудіокнига скорочено

Слухати казку “Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” скорочено можна у відео. Аудіо доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

“Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” відео

“Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії” про що?

Недоладія — це чарівна країна, куди потрапляють всі, хто не завершив сто справ.

Жила у містечку дівчинка на ім’я Аля. Вона постійно залишала справи недоробленими — не доїдала, не домалювала малюнки, навіть не могла заплести волосся як слід, ходила з однією заплетеною косою. Одного разу вона вирішила вишити рушник для своєї бабусі на день народження, але після першого хрестика вирішила відкласти цю справу на потім. Коли настало день народження бабусі Аля думала, що дарує вишитий рушничок. Та коли бабуся розкрила пакунок, то побачила там лише тканину. Засоромлена Аля втекла у свою кімнату.

Там, усередині, був дивний чоловічок Недочеревик у зелених черевиках з червоними шнурками. Він повідомив, що Аля не завершила свою соту справу, тому він забирає її до країни Недоладії. І дівчинка вилетіла через вікно разом з ним.

Через секунду Аля отямилася біля озера в незрозумілій країні. Риби прогулювалися на березі під парасольками, а над головою сяяла лише половина сонця.

Вона зустріла дивного хлопчика, Недоладька, який був перекошений, не мав лівого вуха, але мав добрі й лагідні очі. Він пояснив, що це країна Недоладія, де проживають всі незавершені справи.

Аля хотіла повернутися додому. Недоладько порадив їй звернутися до короля, Недороля Десятого, і запропонував провести її до нього.

Прибувши до міста Недоград, вони побачили кривулясті вулички та розвалюхи будинків. На великому годиннику була лише одна стрілка — годинна.

Аля, відвідавши короля уночі, дізналася від нього, що єдиний, хто знає дорогу з Недоладії, це Недочеревик. Під час їхньої розмови з’явився Перший Недорадник, якого король дуже боявся. Недорадник хотів бути королем, але не мав голови, замість неї він носив шолом. За найменшу провину Недорадник наказував відрубати голову прислузі, а сам приміряв їх голови.

Потім, Аля зрозуміла, що це саме вона намалювала Недорадника, а потім стерла гумкою його голову, бо вона була страшною та злою.

Аля пробралася у дім Недочеревика і знайшла інструкцію, як повернутися додому. Для цього їй потрібно було відремонтувати годинник та промовити чарівні слова.

Але Алю схопив Перший Недорадник і наказав їй відрубати голову. Дівчинка очікувала вироку у темниці, звідки їй допомогла втекти Недопопелюшка. Годинникар допоміг Алі лагодити годинник. А Аля та Недоладько почали виправляти незавершені справи у Недоладії. Тепер і у самого Недоладьга було два вуха і він був гарним. Всі недоладяни щось пришивали, ремонтували, домальовували і були щасливі. Вони не захотіли повертатися з Алею до реального світу.

О 12 годині Аля проказала чарівні слова і змогла повернутися додому. Спершу вона домалювала страшного Першого Недорадника, і він зник з Недоладії. А після цього вирішила відвідати дітей, які були у списку Недочеревика, щоб навчити їх доробляти свої справи.

"Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" тести з відповідями
Тести до твору "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст твору Галини Малик. Тестові завдання одразу дають змогу зрозуміти, яка відповідь є правильною.
Оцініть статтю
Додати коментар