Твір “Що я можу зробити для своєї країни?”

що я можу зробити для своєї країни твір Твір-роздум

Що я можу зробити для своєї Батьківщини? Кожна людина, яка цінує свою країну, задає собі це питання. Твір на тему: “Що потрібно робити людині, щоб її країна процвітала” допоможе виразити свої думки коротко та лаконічно.

Твір на тему: “Що я можу зробити для своєї країни?”

Усі, так чи інакше, можуть бути корисними для своєї держави. Важливо, щоб кожен з нас у певний момент свого життя запитав себе: «Чим я можу бути корисним моїй країні?»

Навіть якщо здається, що твої сили дуже обмежені, потрібно пам’ятати, що все, що ти робиш- важливо.

Найперше, що потрібно робити людині, щоб її країна процвітала – це бути свідомим громадянином, який дотримується законів державних та порядності. Україна- це ти, тобто відображення кожного окремо та суспільства загалом. Найменше, що ми можемо робити усі разом- бути добрими, справедливими та толерантними одне до одного.

Максимум, який можна зробити для своєї країни у кожного свій. Хтось розвиває український бізнес та підтримує фінансову складову держави, хтось стає волонтером та допомагає іншим, навчаючи людей буди добрими та співчутливими, хтось займається освітою та налаштовує школярів чи студентів бути свідомими громадянами своєї країни. Тобто треба запитати себе: «чим я можу зараз бути корисним?» Ти школяр- навчайся та за потреби допомагай тим, хто цього потребує. Ти студент- займайся тим, що тебе надихає, вбирай інформацію від викладачів та формуй свою громадянську позицію. Якщо ти вчитель, водій, кухар, депутат- будь чесним та виконуй свою роботу з любов’ю і навчай цьому ж інших.

Отже, кожен з нас є важливою складовою країни. Щоб наша держава розвивалась та ставала успішнішою потрібно докладати зусиль, відповідно до своїх можливостей та сил. Коли всі разом почнуть працювати на користь своєї Батьківщини- тільки тоді буде успіх.

Власний твір про те “Чим я можу бути корисним для суспільства” та думки про те як я можу допомогти Україні лишайте в коментарях.

Оцініть статтю
Додати коментар